Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gépet vegyek? Szobakeré...

Milyen gépet vegyek? Szobakerékpárt, futópadot, amitől fogyni tudnék, mert már próbáltam utánanézni, mindenhol mást mondanak, tanácstalan vagyok? !

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
A gépek inkább edzenek, nem fogyasztanak. Ha az alsó testrészekkel van baj, akkor én szobakerékpárt vagy leg magicet ajánlanék. Amúgy meg a futás, úszás a legjobb.
2009. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
81%
Én a leg magic-et ajánlóm nagyon jó és 15kg-ot fogytam vele.De ha ilyet vennél semmi képpen se a boltban kapható utánzatokat vedd 12 000.-ért mert az nemjó (leg trainer)ezek csak utánzatok.A tv shop -ból megrendelhetet kiszálítással nekem 27 000ft volt vagy a tv shop üzletében 22 000ft + kapsz oktató dvd-t hozzá.
2009. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
szobakerékpárt használok, diéta mellett, 4 hét alatt 6kg ment le
2009. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
A szobakerékpár a legjobb. Nem olyan vészesen drága, nem szedi szét a térded... Mi kell még?
2009. febr. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!