Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit, mikor és meddig mozogtok?...

Mit, mikor és meddig mozogtok? Kezdő lennék =)

Figyelt kérdés
159 cm 65 kg vagyok! :(
2011. júl. 7. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én délután 3óra után szoktam és min 40percet. Állítólag 20perc után kezdődik a zsírbontás. Nálam Rubint Réka bevált, de sokak Béresre esküsznek. Csinálgass ezt is azt is és majd rájössz, hogy neked melyik válik be jobban.
2011. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én most a Zumba Fitnesst próbálom ki.

Eddig csak diétával sikerült fogynom, de most stagnálok. Biciklizek is, de rendszeresen a Zumbát fogom csinálni. Most 172 cm vagyok és 73 kg. Szeretnék 65 kg lenni.

2011. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
heti 3-4 alkalom aerobik és mellette sok séta, tvnézés közben lábemelgetések, súlyzózás..
2011. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekm soha nem volt gond a súlyommal, talán azért is mert sokat mozgok. Általában reggel 10-től egy órát, ez amolyan bemelegítés féle, majd délután jön a keményebb edzés, 2-től szintén egy órát, és este 6-tól egy óra lazább testmozgás. De ha kezdő vagy, szerintem elég egy napra egy óra is. Bármi megteszi: úszás, bicikli, kocogás... Majd ha a súlyodat rendbetetted, akkor formálhatod a végtagjaidat, feneked, hasad...
2011. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én reggel amikor felkelek, akkor szoktam 50 percet bicajozni , másnap pedig 40 perc torna videóra, egyik nap bicaj, másik nap torna:)
2011. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ketlebell:inkább nyáron,heti 4-5 50perc

Atlétika:suli közben,heti 3-4 60 perc

2011. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most napi 60-90 percet tekerek esténként diéta mellett. De be akarok iktatni egy kis futást is, meg délelőtt Rubint Rékázást. Mondjuk ha még pluszban az egész napi 20 perc DVD-t két naponta végig csinálnám reggelente, az jó lenne:)
2011. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reggel 7-től, vagy délelőtt 9-10 körül szoktam menni a pályára kocogni, hetente 2-4x (változó, sajnos eléggé kedv függő). A kocogás kb. fél óra szokott lenni, de fokozatosan emelem az időtartamot. Estefelé (7 óra után) pedig tornázni szoktam itthon. A tornám bemelegítésből, Rubint réka van öt perced? 3 részének gyakorlataiból (nem mind, de a nagyja) + néhány gyakorlatból és nyújtásból áll, ez olyan 45-60 perc általában attól függően, hogy mennyi az ismétlésszám. Ha kocogtam aznap és fáradt vagyok, akkor 30 az ismétlésszám, ha nem kocogtam, vagy kocogtam, de bírom, akkor 40 az ismétlésszám.

16/L

2011. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!