Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 7 kg-t? Kezdő...

Hogy fogyjak le 7 kg-t? Kezdő vagyok.19/l

Figyelt kérdés
167 cm és 54 kg vagyok. NEM anorexiásan szeretnék kinézni, de így nagyon nagy úszógumim van és a combjaim is elég vastagok. Ezeket nem (csak) én mondom, hanem a körülöttem lévők is, legalább egy tízessel többnek nézek ki, mint amennyi vagyok. Még sosem fogyókúráztam, elég sokat eszem és szinte egyáltalán nem mozgok, de ennél több kiló nem szoktam lenni. Hogy kezdjem el? Mennyi idő alatt sikerülne 7-8 kilót ledobni? Az úgy jó, ha este 6 után nem eszem és heti négyszer fél órát sportolok? Vagy többet kéne? Mit egyek? Éhezni nem szeretnék.
2011. aug. 13. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég neked 4kg is.. 7 az már nagyon sok. Mozogj 1 órát megteszi hatását. ha van közelben kondi vagy járj el futni, tornásszál otthon.. Az igazság szerint 1 hét -1kg. És végre jó ha valaki nem koplalással akarja elérni a célját.. És ez hülyeség hogy este után nem ehetsz. Vacsorázhatsz sok fehérjében gazdag kajákat ehetsz.. Edzőm mondta hogy még este pörköltet is ehetek persze köret nélkül:) gyümölcsöt ne egyél este felé mert sok a cukor tartalma. Én szívesen segítek hogy miket egyél írj privit ha még kérdésed van.:-) 18L
2011. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyélnormálisan,reggeli,ebéd,vacsora,tízórai,uzsonna, mindig az adott étkezési időnek megfelelő ételt. (Persze csak ha nem akarsz éhezni,ha komolyabban gondolod akkor diétázz és úgy biztosabb lesz az a -7-8 kg). A vacsora után már ne egyél,mert este/éjjel már nem mozogsz. Szerintem az lenne a legjobb ha naponta legalább egy órát mozognál (pl. menj el futni),a heti 4x fél órát nagyon kevésnek tartom.
2011. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és én furcsának találom hogy 167 cm és 54 kg-al kövérnek látod magad/látnak téged,én 163 cm és 54 kg vagyok de nincs se úszógumim se semmim,a testsúlyindexem is azt mutatta hogy teljesen normális a súlyom a magasságomhoz.
2011. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!