Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok nyárig?

Hogyan fogyhatok nyárig?

Figyelt kérdés

az utóbbi időben nagyon meghíztam 166.5cm vagyok és 57kg erről szeretnék kb 50 re visszafogyni. heti 2szer járok teniszezni. többre nincs időm mivel minden nap van min 1 különórám.van hogy 3 is.szinte minden nap későn érek haza. mozogni ezenkívül max hétvégén tudnék..de mit? a diétázni nem nagyon szeretnék.és fontos hogy vega vagyok.!!(a fenekemen és a combomon van a legtöbb felesleg)

köszönöm a válaszokat!(:

14/L


2011. jan. 15. 16:47
 1/7 anonim válasza:
Mutass képet, addig nem tudok nyilatkozni, de ehhez a magassághoz ez a súly nagyon jó.
2011. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vega vagy?Az nagyon nem egészséges, mert fehérjére is szüksége van a szervezetnek.Amúgy sajnálatból nem eszel húst, vagy csak elhatároztad, hogy nem fogsz enni?Amúgy a súlyoddal tényleg nincs semmi baj.:)Szerintem táplálkozz egészségesebben, és annak meg lesz az eredménye.
2011. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát párizsit meg virslit eszek meg pizzán sonkát.ennyi.de igy h rántott hús soha. papámék falun laknak és amióta kiskoromban láttam disznóvágásokat azóta nem eszem meg.eleinte belém kényszerítették de utána kihánytam.sajnálatból nem eszem meg meg undorból sem. (:

köszi a válaszokat

2011. jan. 15. 20:21
 4/7 A kérdező kommentje:
van szaunaövem is.(nagymamám magának vette de nekem adta)az hatásos lenne?? anyukám nem engedi használni.ha tényleg jó hogyan győzheném meg? nem arról van szó hogy lusta vagyok mozogni!! de egyszerűen nincs időm rá. nyáron több edzésem van és sokat sportolok de akkor meg már késő lesz...
2011. jan. 18. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:

,,lusta vagyok mozogni!! de egyszerűen nincs időm rá."


Na akkor most melyik? Ha lusta vagy, és ezt tudod is magadról, miért minket fárasztasz a rinyálásoddal, menj ki, sétálj intenzíven minden nap 1,5 órát (azaz 90 percet), és meglesz az eredménye.


Mellesleg ez a súly jó. Én is 167 cm vagyok, és karácsoyi szünet alatt átléptem a 60as rémálomhatárt, örülnék most az 57-nek! :DDDD

2011. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is vega vagyok, és mindig későn járok haza(17-18 körül, vagy még később), de akkor is mozgok majdnem mindennap. 3 nap mozgás(fél óra kardio+fél óra torna), majd 1 nap szünet. Kajlásánál az a lényeg, hogy soha ne éhezz, ne egyél cukrot és fehér lisztet, csak teljes kiőrlésűt, de azt is csak max 14-15 óráig, és ne sokat. Hús helyett ehetsz szóját, tofut (vagy mondjuk saláta esetében szeletelhetsz bele pár kocka sajtot, attól még nem lesz bajod). Olívaolaj, sok víz, zsírszegény sajt, tej és tejföl. garantált a siker:)
2011. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
am 18 éves csaj vagyok.
2011. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!