Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, ti hány kcal-val...

Lányok, ti hány kcal-val tudtatok fogyni gyorsan?

Figyelt kérdés

Régebben (kb.2 éve) én rendesen, sokat ettem ..kb. 1500kcal-t egy nap. Utána gyorsan átálltam egy léböjtös időszakra és 400-600kcal-t fogyasztottam naponta,beiktatva lénapokat közé, és így 1-1,5 hónap alatt lement 10kg.

Mostanában fogyasztok 900-1200 kcal-t,ha nagyon elengedem magam, de igyekszem inkább a 750-800 kcal-t tartani.

Szerintetek,ha most iszonyú gyorsan szeretnék fogyni,akkor meddig mehetek le kcal csökkentést tekintve?Ennyi kcal-val sajnos csak súlymegtartást értem el eddig......


Köszi előre is...!!


2011. jan. 16. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly fogytam egy kilót, sporttal (futás)+napi 1100-1300 kal között, írtam és számoltam. És pontosan annyit számoltam, amennyit fogytam. Ezzel 0,6 kg-t fogytam hetente, de rajtam nincs sok felesleg, inkább formásodni akartam. Végülis a jó ha heti 3-4-szer sportolsz és mellette 1200-1300 kalória, nem éhezel és fogysz, formálódsz, így 0,5-1 kg fogyás hetente garantált és havonta 2-3 kg.
2011. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
remélem tudod, hogy ez full koplalás az 1500 kcal egy átlag nőnek kevés....a többit meg nem is kommentálnám
2011. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát nem kevés, én 1500 kcal-val híztam el, úgyhogy ezek az elméletek nem jönnek be! fel kellene fogni,hogy aki ül,és én sokat ültem, tanultam,annak nem kell annyi kaja,mert egyszerűen nincs időm lemozogni!ugyanis akkor a tanulástól megy el az idő! DE mindegy!túlvagyok rajta! már vége annak az időszaknak és nem fogok megint elhízni csak azért,mert pár idióta egy kalap alá vesz és azt hirdeti, hogy márpediglen 1200-1500-2000 kcal-t kell enni egy nap!!!!!!!!!!! úgyhogy várok normális válaszokat, nem ilyeneket, köszi
2011. jan. 16. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak annyit fűzök hozzá, hogy iszonyú gyorsan ne akarj. Ha valóban zsírból akarsz fogyni, az heti 0,5-1 kiló mínusszal lehetséges. Ami lement rólad 10 kg, örülhetsz, ha fele volt zsír, a többi víz, salakanyag, és sajnos izom. Ha nem szeretnéd tönkre tenni magad, akkor először egy kis izmot kellene építeni (itt nem a kigyúrt nőkre gondolok, csak normál mennyiségű izomra), aztán meglátod, hogy a kcal igényed is normális lesz. Egyébként több izom, több kcalt éget el :).
2011. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!