Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Néhány hét alatt milyen...

Néhány hét alatt milyen diétával, és milyen sportolással (közösen) lehet a legtöbbet lefogyni?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy olyan 6-9kgt szeretnék még fogyni, annál többet nem. (164cm vagyok, 64kg mellé, és nem izom van rajtam hanem has, meg comb) 14F
2011. jan. 18. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megvárnád, amíg egyátalán kifejlődsz? Ilyenkor annyi hormon van benned, hogy ledarálja rólad a zsírt, csak mozogj egy kicsit.
2011. jan. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne néhány hét alatt akarj lefogyni, mert pár hét alatt ha sokat fogysz le újra vissz fog jönni, és kezdődik az ingás dolog. Szerintem ha igazán fogyni szeretnél csak kezdj el rendszeresen mozogni...fiatal vagy még a fogyókúrához ...
2011. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is meghíztam ennyi idősen, pedig előtte botsáska gyerek voltam. A kamaszkorral együtt jár. Figyelj oda, hogy mit eszel, ne arra, hogy mennyit - értem ezalatt, hogy ne zabálj, de koplalni se koplalj!!

Tényleg betesznek ilyenkor a hormonok. Nekem úgy sikerült lefogynom ennyi idősen (6-7 kg ugrott fel rám és keveset nőttem, mert a szüleim is alacsonyak), hogy sokat mozogtam és rengeteg nyers zöldséget, gyümölcsöt ettem. Kenyeret keveset, édességeket egyáltalán nem. 3-4 hónapot szánj rá, hogy végleges legyen a fogyás.

Mozgásnak bármi jó, csak ne ülj egy helyben.

2011. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, de mit sportoljak? Te mit sportoltál? Úszni úszok emellett, de az nem nagyon elég:S. Meg ok, akkor meg izmosodással próbálkoznék (nem ilyen méteres muszklit akarok) , de milyen sporttal próbálkozzak?
2011. jan. 26. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!