Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FONTOS! Hogy dobhatok le 3...

FONTOS! Hogy dobhatok le 3 nap alatt a legtöbbet?

Figyelt kérdés

Mindegy, ha utána visszajön, csak a lényeg, hogy keddre minél jobb formában legyek. Köszi előre is!

21/L


2011. aug. 6. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne egyél, vagy ha eszel, max. napi 1x délután. Én így fogytam 1 hét alatt 6 kg-t:) És amúgy nem is szedtem fel.
2011. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de úgy nem fogok összeesni? :)
2011. aug. 6. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:
3 nap alatt nem lehet látványosan lefogyni :D
2011. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne igyál, keveset egyél, menj el téli cuccba futni, guggolj és hasazz sokat... ha kibírod, hogy nem iszol akkor jó pár centivel kisebb lehetsz addig amíg kibírod, hogy nem iszol és nem eszel.


DE!! Semmi kép se csináld, ilyen időben dehidratáltnak lenni kész öngyilkosság. Ha szerencséd van akkor talán nem kötsz ki kórházba.

2011. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És most jutott ez eszedbe ?
2011. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát 3 nap koplalás után marha jól fogsz kinézni a karikás szemeiddel és plöttyedt bőröddel
2011. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szeded föl, ha utána tényleg nagyon vigyázol arra, hogy mit eszel, viszont ha már csak 1x vagy 2x ilyen családi vendégséges vacsorába csöppensz, vagy épp egy szép este kint szalonnasütés van, 1-2-re visszajön az.
2011. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
48%

Szerintem a legjobb mod az,ha zsiregeto vmint izmosito tornakat isn alkalmazol.ne egyel mast,csak zoldseget,mert ha nem eszel semmit akkor konnyeden elajulhatsz vagy ilyesmi...a zoldseg jlot tesz a borodnek is,es pihenj jo solkat

:P(persze csak ejjszaka)

2011. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Három zöldségnap (kukoricát, hüvelyeseket mellőzve), zöldséglevek, mellé némi alacsony kalóriás gyümölcs (bogyósgyümik, alma, grapefruit), vízhajtó hatású és f*satóteák, egész nap lomha lassúsággal legelgetni-iszogatni, mozgást csak mérsékelten, úgy talán nem esel össze (a léböjtkúrázók nem ok nélkül nem intervallumozgatnak és súlyzóznak).

Víz és kaki kimegy belőled, izmot vesztesz, talán pár miligramm zsírt is, de utóbbira ne építs. Ha csak a kiló a lényeg, elájulás nélkül, kb. ennyit tehetsz.


De az borítékolható, hogy ha egyáltalán meg bírod állni, hogy ne zabáld ki a hűtőt, még így is némileg sz@rul fogod érezni magad.

2011. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!