Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni, de nem...

Le szeretnék fogyni, de nem tudom, hogy? Nem vagyok olyan kövér csak a táncal szeretnék komolyabban foglalkozni.

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok 140cm 45kg... de igazából csak a hasamról és a csípőmről szeretném eltüntetni a felesleget.. a súly nem is olyan fontos csak az hogy ne látszódjon,és ne akadályozzon a mozgásban.. Mert az is idegesít hogy a fellépő ruha nem is olyan szépen áll rajtam.. nyáron is nem szeretek barátokkal elmenni úszni emiatt..
2011. jan. 19. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:

ilyen korban csakis sport jöhet szóba!

(természetesen az édességeket el kell kerülni)

2011. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És milyen sportot végezzek el és mennyi ideig vagy mennyit?
2011. jan. 19. 18:48
 3/9 anonim válasza:
Tornázzál :D felülés és a hasonlók egyébként meg menj el táncolni ha szeretsz táncolni ha nem akkor valami aerobic...
2011. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok mozgás.
2011. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felülést ne csinálj, mert árt a gerincnek. Helyette hasprés.
2011. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írtam hogy szeretek táncolni de a heti 1 táncedzés nekem egy kicsit kevésnek tűnik.. amúgy latin táncot(szamba,cha-cha,rumba)tanulok.. Mondjatok már léci pár tonagyakorlatot a felülésen kívül!
2011. jan. 19. 18:58
 7/9 anonim válasza:
[link] tessék:)
2011. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amúgy a hiphop tánc is nagyon joo mert én oda jártm sokat:)) előző voltam:D
2011. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jan. 19. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!