Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vegyek egy új mérleget? Vagy...

Vegyek egy új mérleget? Vagy mindegyik ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval ha előrébb állok rajta, úgy, hogy a lábujjam pont az elejénél van, kevesebbet mutat.

Ha középre állok, akkor kb 3 kg-val többet.

Ha elől rátehénkedek, szóval előre helyezem a súlypontomat, még -2 kg-val kevesebbet mutat.


Most akkor mi a súlyom?! Ja, és ezeket az adatokat egymás után mértem, kíváncsi voltam, csak nem híztam 1 perc alatt 4 kg-t...


2011. jan. 20. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A mezei személymérlegek ilyenek. Ilyen a barátnőmé, az édesanyámé és az enyém is. Gondoltam, veszek egy újat, digitálisat, de lebeszéltek róla. Szerencsére a közeli gyógyszertárban van mérleg, biztos láttál már ilyet. Mér magasságot, súlyt, testzsírt, ha akarod, vérnyomást is. Én az utóbbi nélkül szoktam méredzkedni, 50 Ft, és az tutira pontos. Mindig cipő nélkül állok rá, és igyekszem hasonló ruházatban menni. 1 hónapban 1x megéri.
2011. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Áh, csak én naponta szoktam, ettől van olyan sok akaraterőm :(
2011. jan. 20. 16:13
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor előre állok, úgy kevesebb.. :d legalább a látszat.. :( :D
2011. jan. 20. 16:13
 4/10 anonim ***** válasza:
A mérleg közepére állj, ott a legpontosabb. Még ha akkor is mutat a legtöbbet:) Az a valós.
2011. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De ott meg se mozdul szinte.

Fogytam, de ott kb 4 hónapja ugyan annyit mutat :P

2011. jan. 20. 16:51
 6/10 anonim válasza:
Vegyél egy normális mérleget és megoldódik a problémád:D
2011. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Digitális mérleget vegyél. Azon nem tapasztaltam semmi ilyesmit, mondjuk még nem néztem, mi a különbség, ha ide-oda állok. Este kipróbálom. :)

De én kb. mindig ugyanoda állok, középre.

2011. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
inkább egy mérőszalagot vegyél :D úgyis az alak a lényeg, nem a súly ;)
2011. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A digitális mérlegeg zöme is ilyen kalap kaki. Volt egyszer egy full új mérlegünk, ha a mosdó felé fordítottam és úgy álltam rá, akkor kb. 5 kg-val mutatott többet a valós súlyomnál. Ha viszont a kád felé fordítottam, akkor még 7 hónapos terhesne is 46 kg-nak mutatott, hát kicsit érdekes volt... Aztán volt egy totál jó (szintén digitális) mérlegünk, de valami miatt teljesen bedöglött, se kép, se hang. Vettünk egy ugyanolyan márkájút (Korona), de eggyel ygengébb típust (nem mért testzsírszázalékot meg ilyen baromságokat), az meg 3 kg-val többet mutat mint amennyit a jó mérleg mutatott. Onnan tudom, hogy a régebbi volt jó, mert a kórházban is (szülés előtt) megmértek egy ottani profi mérlegen és ugyanannyit mért mint az otthoni.
2011. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké, akkor nem veszek újat :S

Amúgy digitális ez is..

2011. jan. 21. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!