Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit sikerült fogynod/...

Mennyit sikerült fogynod/ mennyi idő alatt és hogy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6 hónap alatt, :) 18 kg-ot. Pont ennyit terveztem :) Hihetetlenül büszke vagy magamra, és nem érdekel, hogy más 2 hónap alatt fogy 10 kg-ot. Én lassan csináltam, hogy biztos legyek magamban. Annyi volt, hogy napi fél órát sportoltam, (hétvége kivétel) és ugyanazokat ettem, csak mindenből kevesebbet, és tettem hozzá egy kis zöldséget és gyümölcsöt :) A mozgásba pedig a 10 perc futás, és a 20 perc kemény torna tartozott, de persze úsztam is, ugrálókötél, hullahopp, séta, stb... :) Ennek már 2 éve :)
2011. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Apidex retard-ról tud valaki valamit? Tapasztalatok? Hol lehet beszerezni?
2011. jan. 21. 15:13
 3/12 A kérdező kommentje:
Szia! És mennyit rendeltél? Hogy szeded?
2011. jan. 21. 15:48
 4/12 anonim ***** válasza:
"Sziasztok! Tudnátok segiteni?? Már 19 szemet beszedtem, semmi bajom nem volt, de most nagyon ver a szivem, és ilyesztő. Tudok ilyenkor valamit csinálni, ami lelassítja vagy csak várjak????"
2011. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"Hulla fáradt vagyok,mióta elkezdtem a 3.hetemet is. Ma vettem be az 5. szemet és szerintem tartok egy kis szünetet,mert nehezen alszok el,este meg folyton felébredek 2 körül és nem tudok 1-2 óráig visszaaludni és mivel egész héten korán kellett kelnem így már nagyon kivagyok,de ilyenkor meg hiába fekszek le nem bírok elaludni hiába is vagyok fáradt."
2011. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1 havi adagot rendeltem, napi 1-et szedek! Én is olvastam ezt a hozzászólást...nálam nincs ilyen hatása (mint az idézőjelben írt). Nyilván nem mindenki reagál ugyanúgy ezekre a szerekre. De ez sok gyógyszernél így van. Például az Algopirynt én akár a hátam közepére is dobhatnám mert nem használ a férjemnek meg csak az hat. Van ez így.

Max. ha nem válik be, nem szeded tovább!

2011. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81 % válaszoló!: csak negatív tapasztalatokat szemezgetsz? Van ott ellenpélda is de látod te azt ....ugye???
2011. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja, majd ha megmurdel valamelyikotok, akkor is azt mondod, hogy dehát csak egy halt meg a 100bol? mert akkor csak gratulálni tudok.
2011. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

olyan 6-8 hónap alatt

75ről 55

2011. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
2 hónap alatt 8 kg. egy idióta pasi miatt, nem tudtam enni semmit sem egész nap. komolyan mondom ez a "legjobb" fogyókúra...:S:S de most meg már alig bírom visszafogni magam h ne kajáljam fel az egész hűtőt:D
2011. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!