Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel, mennyi idő...

Milyen módszerrel, mennyi idő alatt, mennyit sikerült fogynod?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok sporttal két hónap alatt 14kg-ot.
2010. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mit jelent nálad a sok sport? mit csináltál?
2010. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hat hónap alatt fogytam nyolc kilót. Életmódváltásnak nevezném, plusz egy kis sport, és némi bekeményítés a diétába néha. Azóta nem, vagy csak nagyon ritkán eszem fehér lisztet, cukrot tartalmazó ételt. Zsírszegény technikával főzök. Nyáron sokat salátáztunk (vacsi helyett). Most kalória számolok, mert kicsit szeretném felpörgetni a fogyást. Még legalább tíz kilót le szeretnék adni, és az elért súlyt megtartani. A cél, hogy jövő nyárra meglegyen:)!

2010. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
helló, én 10 kg-t fogytam kb. 6 hónap alatt, kerékpároztam naponta, sétáltam, rohangáltam a kutyámmal, az édességet kizártam, nem éheztettem magam, normálisan ettem, csak kisebb adagokat. Azóta is tartom a súlyomat, persze most is kerékpározom meg minden, de édességet megengedek magamnak, úgy, hogy kiszámolom mennyi sporttal égetem el. Te is szeretnél fogyni?
2010. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, 60- ról legalább 55- re. A nyár óta 7kilót híztam, mert nem nagyon figyeltem oda, hogy miket eszek, így hamar sikerült összeszedni ezt a jópár kilót :S

Köszi a válaszokat!

2010. okt. 19. 17:47
 6/9 anonim válasza:

2,5 hónap alatt 7 kg. napi 5x-i evés, kis adagok; csak vizet vagy teát ittam, kerültem mindenféle édességet, szénhidrátot csökkentettem. plusz heti 3x 30, 45 vagy egy óra mozgás.

Szeptembertől újra neki vágtam ennek, viszont nem ennyire szigorú megszorításokkal, eddig 5 kg ment le.

2010. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
utolsótól, sunlight-tól kérdezném, h mit evett szénhidrát helyett? Mert én pl. suliba járok, és szendvicsen kívül nem igazán tudok mást enni :S (igyekszem rozskenyeret)
2010. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én úgy csináltam, hogy suliban fél szendvicseket ettem, valamilyen gyümölccsel, 2-3 óránként. este meg tejterméket; joghurt, főtt tojás zöldséggel:D, zöldség, gyümölcs:)
2010. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
6 honap alatt 30 kilo ment le.,Csak vizet ittam. Delutan nem ertem szenhidratot.2 naponta 6 km futas. Meg is lett az eredmenye. :)
2010. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!