Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A 158 cm 55 kg már a "tehén"...

A 158 cm 55 kg már a "tehén" kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés
Ma a suliban leteheneztek :( igaz h van rajtam egy kis fölösleg és nem vagyok az a modell-alkat de elég rosszul esett. Szerintem senkire nem szabadna ilyet mondani, és miért számít mindig a külső? Ráadásul ezt egy olyan haverom mondta akiben egykor legjobban megbíztam, csak már kb fél éve rosszabb a viszonyunk. Már próbálom kerülni a konfliktusokat erre ma rám ordibál a folyosó közepén :O persze mindenki minket nézett és durva volt :S nem is szóltam hozzá, csak úgy semmi ok nélkül ilyet mondani :( 14/L
2009. febr. 3. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy tehén. Nagyon csúnya, hogy ilyet mondott az illető. Még csak most fejlődsz igazán, még tuti nőni fogsz és akkor nem ez lesz a súlyod sem. Ne foglalkozz ilyen marhával, egyszerűen nézd levegőnek.
2009. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igaz, én 162 cm és 54 kg vagyok, de szerintem nincs számottevő különbség köztünk. és én nem vagyok tehén. úgyhogy te sem vagy az. akárki is mondta, csak azért mondta, hogy megbántson, nincs igaza.
2009. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak a nagyon buta emberek cikizik ki a másik testi adottságait ill. hibáit.

Ha nagyon zavar, sportolj, diétázz és sz@rj a fejére. Ha belkezdesz, akkor azt magadért tedd.

2009. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) utólag látom h hülyeséget kérdeztem de kiakadtam :S Én is gondoltam a diétára és a tornára :) tényleg köszi :)
2009. febr. 3. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!