Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő suly...

Szerintetek megfelelő suly kategóriába tartozik 160cm amihez 48-50kg párosul? és a koromhoz? 15/L

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert kétségeim vannak ezen a téren,mert a családom és barátaim cikiznek emiatt!!:(:(
2011. ápr. 25. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:

ez olyan kérdés mint a X éves vagyok a péniszem X hosszú, ez most kevés?


tegyél már fel egy nyamvadt képet!

2011. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérlek irjatok,segitsetek!!! nem tudom megbeszélni senkivel a gondjaimat:(
2011. ápr. 25. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes. Mivel cikiznek, azzal hogy kövér vagy vagy azzal hogy sovány? Egyébként tuti nincs igazuk, minden ilyen kalkulátor meg mutatószám szerint ideális a súlyod. :)

Ha meg nem érzed magad jól a bőrödben, akkor sportolj, attól feszesebb leszel.

2011. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kedves előző csak egy véleményt kértem , a leirtak alapján
2011. ápr. 25. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez igy teljesen rendben van, optimális a súlyod.
2011. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azzal cikiznek h tul husos illetve kövér vagyok,mert eléggé széles a csipőm!!De lehet h jobban kellene biznom magamba
2011. ápr. 25. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna! :D NE törődj velük, ha egy dekát fogysz, akkor meg gebének fognak titulálni -.-' Az egészség mindennél fontosabb, ne hagyd, hogy bármibe belehajszoljanak!
2011. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
írj privit, ott küldj képet, és beszélgessünk! szívesen segítek neked!
2011. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ideális súlyod van. A széles csípő már csak alkati kérdés, nem mindenki kövér akinek széles a csípője és sajnos tornával sem tudsz sokat tenni ellene ha eleve ilyen a medencecsontod. Persze mozogni mindig kell!
2011. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is széles a csípőm, emiatt sok ruha állati hülyén áll rajtam, de nem tudok mit kezdeni ezzel, max annyit, hogy megnézem, mit veszek fel. Meg a mozgás sose árt... :) De ne érzed magad rosszul, a súlyod ideális!!!
2011. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!