Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » De akkor mégis hogyan? (előre...

De akkor mégis hogyan? (előre is bocsi, lehet nem ebbe a kategóriába kellett volna :S)

Figyelt kérdés
12éves vagyok, 175 cm és 72kg.Kicsik a melleim, de a hasam az nagy.Rendszeresen sportolok, de a kilók nem fogynak.Mégis mit tegyek? Nem bírok így élni =(
2011. jan. 8. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
csokkentsd a kaja mennyiséget is
2011. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehogy elkezdj fogyókúrázni ennyi idősen, csak táplálkozz egészségesebben.Egyél kevesebb édességet, csokit, chipset, meg ilyen egészségtelen ételeket, néha, ha megkívánod, akkor ehetsz.Ne igyál üdítőket, csak vizet.Egyél sok fehérjét, zöldséget és gyümölcsöket, meg persze szénhidrátot is kell enni.Reggelire egyél szénhidrátot(pl. teljes kiőrlésű kenyérből készült szendvicset zöldségekkel, vagy gabonapelyhet).Ebédre egyél húst zöldségekkel, vagy rizzsel, egyél hozzá gyümölcsöt is, meg ehetsz hozzá joghurtot is.Vacsorára egyed azt, amit ebédre, csak egy kicsivel kevesebbet, vagy egyél tojásrántottát, ezt ehetsz reggelire is.Egyél napi 5x.Tízóraira, meg uzsonnára egyél meg 1-2 gyümölcsöt, vagy joghurtot, vagy 1-2 marék olajos magvat is ehetsz, mert az olajokra is szüksége van a szervezetnek.

Amúgy tök jó neked, hogy ilyen magas vagy, én 14 éves vagyok, és 157 cm.

2011. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem szokásom chipseket enni, meg ilyeneket, de még így is...De köszi :) Egyébként az osztályban csak középmagasnak számítok :((
2011. jan. 9. 09:25
 4/6 anonim ***** válasza:

12 éves, 175 cm???

Az igen... Én 154 voltam annyi idősen, most meg 165, de 22 éves vagyok:-D (A 154 centimhez 63 kg voltam.... És utáltam. 19 évesen 165 cm-hez 69, és bár soknak tűnik, de mégsem volt az. Szívesen lennék most is annyi...)

2011. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is 175 vagyok és már 12 évesen is annyi voltam :D nah de a mellméreted miatt nehogymár aggódni kezdj :D 12 évesen nekem kb. 2 pattanás volt a helyén, most eltelt 8 év, és 75C-t hordok ;) valamelyik előttem lévő, aki a kajákat sorolta jót írt, azokat tartsd be és rendben lesz. a sport pedig nem minden, ilyenkor aerob mozgást kell végezni, ami 40-60 percig tart, nem lihegsz tőle, de azért felpörgeti a szívedet (kocogás, úszás, biciklizés, gyors séta, tánc, aerobic).

és hogy tudd: elég fiatal vagy még, később rá fogsz jönni, hogy sok más fontos dolog van még, amiért érdemes élni :) és nem lehetetlen: a fenti kajákkal én is 175/72-ről indultam, és egy hónap alatt -4kg-nál tartok, de ennél sokkal fontosabb, hogy a 32-33as gatyáimat 30-asra cseréltem :)

fel a fejjel, neked is sikerülni fog, csak legyen egy kis akaraterőd! sok sikert ;)

2011. jan. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is 12 vok és én 173:D Csak azt tudom ajánlani hogy rendszeres étkezés és megfelelő kalória bevitel szükséges...Persze a sport kihagyhatatlan...Az iskolai tesi is valami, de annál azért több kell, kitartás!!
2011. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!