Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a legjobban,...

Hogyan lehet a legjobban, leggyorsabban és a legegéségesebben lefogyni?

Figyelt kérdés
48kg szeretnék lefogyni és sehogy se megy.
2009. febr. 3. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Reggelire szénhidrátból a napi mennyiséged 2/3-a, felvágottak, stb... Ebédig sok gyümölcs, tízóraira, ebéd előtt pl. Ebédre fehérjék zöldségekkel- olyat is ehetsz, aminek magasabb a szénhidrát tartalma, pl hüvelyesek. Uzsonnára könnyű joghurtok, tejtermékek, fehérjék újra.

Vacsira semmi.

Sok fehérjétől nem izomból fogsz fogyni a heti 3-4X1 órás aerob edzésed alkalmával, amelynek lényege, hogy ne lihegj közben. Az első fél órában még nem zsírt, csak szénhidrátot égetsz el.

Kb ennyi.

2009. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ez kb mennyi ideig fog tartani?ha folyamatosan csinálom?és ha felüléseket is csinálok az is segít?
2009. febr. 3. 20:05
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha egészségesen akarod csinálni, akkor akár 1 év is kell.

Nem kell sietni a diétával, senki nem sűrget.

Petranova

2009. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, igaza van előttem szólónak. Az elején gyorsabban megy majd- bár idő kell, amíg beindul a fogyásod, de aztán menni fog. Lesznek majd olyan szakaszok, amikor mintha megállna. De ilyenkor kell kitartani- a test makacskodik csak..:)

Van annak előnye is, hogy el tart egy ideig az a 48 kiló mínusz. Az, hogy a bőrödnek lesz ideje visszaalakulni.

De...

Ösztön csak, te most 48 kilót akarsz fogyni, vagy annyi a cél? Ha ez utóbbi, akkor mennyiről indulsz, milyen magas vagy és hány éves..?

2009. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
161cm 94kg és 12 éves!És ennyi a cél
2009. febr. 4. 15:21
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én a 13 napos fogyókúrát ajánlanám. [link]

Nyolc kiló miniuszt igér, és ebből hat kiló biztos meg valósul (a fogyás mértéke a feleslegtől és a személy adottságaitól függ). Én 6 és fél kilót fogytam vele.

Az első három nap a legnehezebb, de ha azt becsületesen végigcsinálod, nagyon hamar átáll rá a szervezeted. Ez a fogyi megváltoztatja anyagcsere folyamatodat. Ha megvolt a fogyókúra, már csak arra kell figyelned, hogy mértékkel egyél, és ne nassolj, hanem napi 3 étkezés legyen.

Szerintem elég egészséges.

2009. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak. FEKETEKÁVÉS kúrát ajánlasz 12 évesnek? Ez biztos?! :S Megáll az eszem...

Ez a kúra egyébként nem változtatja meg az anyagcserédet, mint ahogyan erre egyetlen kúra sem alkalmas-csak életmódváltás...

Nem mellesleg, az ő 12 éves szervezetének ezt NEM SZABAD! Ez a kúra majdnem éhezés, ami hízókúrának lehet jó egyedül, mert ha lelassul az anyagcseréd, akkor ehetsz amilyen keveset csak akarsz...

na oké. Dühöngés stop.


Kérdezőnek:

Sokan megerősíthetik, hogy jobb, ha ezt a 48-at felaprítod 10-15 kilós darabokra. Előbb lesz sikerélményed. Ami az elején amúgy is gyorsan jön, mert minél több feleslegről indul a fogyi, annál ütősebben alakul az eleje.

A fogyókúra hatékonyságát növelheted azzal, ha naponta legalább ötször étkezel. Nem elírás: minél többször eszel keveset, annál jobban összeszűkül a gyomrod, ezen kívül annál jobban turbózod az anyagcserédet. Ami ha lelassul, akkor minden csepp tápanyagból kisajtolja a maximumot.

Ennyit előlegben, és ha kéred, szívesen összeállítok neked egy életkorodnak megfelelő, de vitamindús diétát, beleírva, hogy mit mivel helyettesíthetsz. edzéstervet is írhatok e súlyodra, ha szeretnéd.

(Ezt tanultam- értek hozzá, nyugalom.)

A diétát megmutathatod akár másik dietettikusnak is, vagy még jobb: menj el a szüleiddel egyhez. Nagyon-nagyon fontos, hogy lefogyjál!

Másfél év a minimum, amit erre áldoznod kell- sőt nem akarlak elkeseríteni, de nem is lesz elég hozzá.

priviben vagy itt azt is írd meg, van-e valamilyen ismert hormonális vagy egyéb működési zavara a testednek, ez nagyon fontos lenne.

Szép napot neked!

(Az első válaszoló is én voltam)

2009. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, csak hivatástudatból szólok: a fenti, belinkelt kúrát egészsége védelmében senki ne kövesse, nagyon-nagyon nagy hülyeség az elejétől a végéig.

Vannak bőséggel olyan diéták, amelyek nem egyoldalúak és nem teszik tönkre hosszú időre az anyagcserét, azaz amelyektől nem váltok hízékonnyá.

Kösz.

2009. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A zsírlebontásom rossz és a bal vállam 3szor ugrott ki az utolsó Szeptemberbe volt és szeretném ha írnál nekem étrendet és tornát is És köszi mindenkinek a válaszokat
2009. febr. 4. 17:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

bocs azt csak utólag olvastam el, hogy 12 éves, amúgy nyilván nem ajánlottam volna, de nem tudom már kitörölni, úgyhogy elnézést kérek, csak segíteni szerettem volna, mert nálam ez bevált teljesen, és amúgyse gondoltam volna hogy egy 12 éves 50 kilót akar leadni.

mégegyszer elnézést a figyelmetlenségemért, csak jót akartam.

2009. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!