Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felszedni pár...

Hogyan tudnék felszedni pár kilót?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék felszedni pár kilót? Hogy egy kicsit úgy mondva 'húsosabb' legyek mert 15 évesen még csak az 50 kg-ot súrolom, meg hát vékonyan is nézek ki. Nem dohányzom.


Egy ideje eszek rendesen, de mégsem látszik semmi változás, tudtok valamit ajánlani?


2011. jan. 23. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy ehhez? én nem ajánlom a hízást, mert 15 évesen én is 174/50 voltam, most meg már épphogy nem vagyok 70... pedig ugyanúgy ettem mindent, ugyanúgy sportoltam, mégis meghíztam :( ha nem vagy megelégedve az alakoddal, inkább alakformáló tornát csinálj, az izmosít egy kicsit, és jobban kidomborítja az idomokat ;)
2011. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van benne valami, amit mondasz, nyáron rendszeres jártam is kondizni, csak hát ugye a suli félbeszakított..


Egyébként 165 centi vagyok, szóval nem is olyan nagy, de ez böki az orrom, mert szívesebben lennék egy 170.

2011. jan. 23. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyere el hozzánk ebédre!

Hacsak a levesből eszel, már akkor is hízni fogsz! :)


Ha annyira hízni akarsz ajánlom a töpörtyű és a kenyérszalonna rendszeres fogyasztását.

2011. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:D szerintem még nőhetsz egy keveset, de én meg inkább lettem volna 165... az 1. barátom 5 cm-vel volt alacsonyabb nálam, és hiába imádtuk egymást, sorra kaptuk a lesajnáló tekinteteket :( szóval sztem inkább örülj, hogy találsz majd nálad magasabb srácot :D addig is ott a magassarkú ;)

de összességében tényleg ne kezdj el hízókúrázni, inkább sportolj :)

2011. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jot akarsz ebedelni,gyere hozzank gombat szedni.
2011. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!