Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden evés előtt iszom...

Ha minden evés előtt iszom fél liter vizet, akkor igaz, h nem hízok, és kevesebb kaját kívánok? Lehet ezzel fogyni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Tévhit! Sokat ártasz magadnak ha iszol előtte, mert akkor a kaja a gyomrodban a vizbe ponyog, amit nehezebben emészt meg! ne csináld nem fogysz vele, és nem is eszel kevesebb kaját, későbbb megint éhes leszel!
2011. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ohh,köszönöm,akkor tévhit,nem is igaz.Sokat kell innom,mert alapjáraton van mikor nem is iszom egész nap,és ezért kérdeztem....
2011. jan. 23. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt szoktakmondani hogy kaja kozben nem jo vizet inni,sem elote sem utana 2 oraval........
2011. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fél liter nekem sok lenne egyszerre, de egyébként én minden étkezéshez iszom. Ez az étkezés előtt-után 2 órával nem szabad, számomra abszurd, hisz ha az étkezésenként 4 órás nem ivást jelent, ha pedig 5x eszek valaki egy nap, 24-ből 20 órán át nem juthat folyadékhoz? o.O Alap szerintem óránként kell innunk ahhoz, hogy a kellő folyadékot normálisan be tudjuk vinni. Na, mindegy, nem értek hozzá, ez csak saját észrevétel. Egyébként ne vízzel akarj fogyni, egyszerűen tervezd meg az étkezéseid előre, tudd, hogy mikor mit fogsz enni, egyél 3 óránként, így az anyagcseréd nem áll le, plusz nem is leszel farkaséhes. Na, meg még számos tanács van, csak olvasgass bele a többi kérdésbe is.
2011. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Evés közben nem jó inni. Azonban egy női szervezetnek szüksége van napi 2-2,5 liter vízre, míg a férfiaknál ez 2,5-3,5 liter víz. Persze az sem mindegy, hogy milyen víz, főleg, ha az ember fogyni szeretne. Olvastam egy honlapon: www.tiszta-viz.hu
2011. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!