Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki elhogyaszt 3 liter...

Ha valaki elhogyaszt 3 liter vizet naponta akkor lehet fogyni a viztöl?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 21:09
 1/5 anonim válasza:
93%
Önmagában a víztől nem. Tisztítja a vesédet és legfeljebb egy darabig eltelíti a gyomrodat, kevésbé leszel éhes.
2009. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Attól, hogy iszol napi 3 liter vizet, és semmi mást nem csinálsz (nem sportolsz, nem változtatsz az étrendeden), nem fog történni semmi, maximum hidratáltabb leszel :)
2009. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
valamint jót tesz a bőrödnek. fontos a sok víz a narancsbőr ellen is! meg hát ha sok vizet iszol, akkor nem kívánsz cukros üdítőket:) legalábbis én úgy vagyok vele hogy még kaját se kívánok a víz miatt, nemhogy kólát v ilyesmit:)
2009. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Én amikor elkezdtem inni ennyi vizet tudatosan, állandóan a budin trónoltam. Tudtam hogy elősegíti az emésztést, de nálam ez azt jelentette hogy napi 10szer mentem nagydolgozni... kb 3 hétig bírtam, aztán meguntam hogy minden este már ülni se bírok és már vérzek, úgyhogy leálltam a vízivással. Azóta megiszok napi fél litert (amióta bejött a hideg idő) és szerencsére megszűntek az ilyen panaszaim.
2009. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem pedig igenis fogyaszt,ugyanis ha megiszol egy pohár vizet akkor annak a tested hőt(energiát=kcal-át) ad át, illetve a szerveid ezt a vizet szűrik ,"végigáramoltatják" rajtad, ezt is energiával kell fedezni.

Mindenesetre ne hidd azt ,hogy napi 3l vízzel te drasztikosan fogyni kezdesz, ez nem helyettesíti a testmozgást, de kiegészítésként mindenképpen jó és egészséges.

2009. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!