Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyakorlott fogyókúrázók!...

Gyakorlott fogyókúrázók! Milyen fogyókúrát ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Fizikai munkát végzek,175 cm magas és 75 kg vagyok.Minimum 5 kg-t szeretnék fogyni.

Milyen fogyókúra mellett tudok rendesen dolgozni?

(a munka miatt nem tudok olyat betartani,h reggelire egy alma,tízóraira egy marék dió,ebédre 20dkg grillezett csirkemell,vacsorára megint egy alma,mert egyszerűen kibuknék)

Ismertek vmi betartható,de hatásos módszert?

előre is köszi!

33/F


2011. jan. 23. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ami neked való lenne, az a következő:

bármennyi csirkehús, hal grillezve, mellé köretnek rizs, párolt zöldség, saláták. Mivel fizikai munkát végzel, az izmaidnak rengeteg fehérjére van szüksége a regenerálódáshoz (hal, csirkehús, akár tejsavó fehérjepor, tojás), ezért ezektől nem híznál zsírban, mert felhasználod. Amit iktass ki, a fehér kenyér és társai, péksütemények. Szénhidrátforrás lehet teljes kiörlésű kenyér, zabpehely, zabkorpa, stb stb. Az esti nagy étkezéseket is ki kell iktatni, reggelizz úgy, mint egy király, ebédre már ne annyit, vacsorára pedig abszolút ne vidd túlzásba (de itt is érvényes a hal, csirke és társai kombináció, hogy ezekből bármennyit).

2011. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Ez jól hangzik!:)
2011. jan. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!