Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó lenne étrendnek erre a...

Ez jó lenne étrendnek erre a hétre? (képpel)

Figyelt kérdés

Kérlek véleményezzétek, ha vmi nagy hibát követnék el benne. a főzést nem tudom jobban megoldani. nemsokára megyek bevásárolni, azért kérdezem, hogy tanácsos-e megvenni ezekhez az alapanyagot?


[link]

[link]


nem tudom, melyik az igazi link, ehhez nem annyira értek :D


2011. jan. 23. 14:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ja, igen, amit elfelejtettem: 174/70 vagyok, 10-05 kg-t szeretnék fogyni, heti 3x 5km-t kocogok,ha belefér, még aerobic-ozok is egy órát. amiket összeállítottam, kb. 100g fehérje, 40g zsír, 150g ch, 1200-1500 kcal.

21L

2011. jan. 23. 14:58
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ez egy jó kis étrend
2011. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Én is hasonlóan eszem, csak 5kg-al és 5cm-rel vagyok kevesebb, tehát az arányok ugyanazok :D. Nekem eddig bevált, az elején kicsit gyorsabb volt a fogyás, most ráállt a heti fél kg-ra, amit tökéletes, ahogy írják :).
2011. jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jó volna ez az étrend, de nem értem, hogy jön ki a 150 g CH / nap.Gyakorlatilag csak fehérjét eszel és egy kevés gyümölcsöt, amiben van ugyan szénhidrát, no meg gyümölcscukor, de a CH bevitel akkor is minimális, nem jön ki a 150 g / nap sehogy se, ami nem túl jó, mert így éhezik a szervezeted és a fogyásod is lelassul ezáltal, mert bármi pluszban bevitt energiát többletként értelmez.

Egyél alacsony Ch tartalmú kenyeret, pirítóst, ham-letet stb-t a délutáni órákban is ( nem késő este persze, de ne csupán reggel ).

2011. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké, akkor néha délután is eszek tk pirítóst :) köszi, eddig azt hittem, hogy ebéd után már nem lehet ch-t enni
2011. jan. 23. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Tetszik, elloptam;)
2011. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is lementettem, ha nem baj:-P
2011. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz csak épp a lényeg hiányzik, hogy miből mennyit. Mennyi a napi fehérje/ch/zsír bevitel és mennyi a szírmentes testsúlyod.
2011. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja utána írtad. :D Hát 100 g fehérje az nem sok, főleg, hogy diétában vagy, amikor magas fehérjebevitel kellene. A többi nem tudom hogy jött ki. Próbáld ezzel inkább: [link]
2011. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és ilyen kifli, meg egyéb dolgokat a fehérjébe ne kalkulálj bele. Fehérjénél csak a hús, tojás, tűró és a szűja számít.
2011. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!