Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért eszek ilyen sokat? És...

Miért eszek ilyen sokat? És hogy lehetne csökkenteni az étvágyamat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és folyton eszek. Az sem érdekel ha tele vagyok, de ha van vmi ehető dolog a környezetemben azt nem kímélem. Már próbáltam koplalni, nem sokra vittem. A fogyókúra alatt sem tudom már megállni a finom falatokat. Legtöbbször unalomból eszek, de szinte már nincs olyan dolog amivel elfoglalhatnám magam. Mármint szoktam tornázni meg gépnél le tudom magam foglalni de egyfolytában az jár az eszemben, hogy vajon mi van a hűtőben vagy milyen ételt tudnék csinálni. Nem vagyok elhízva, átlagos testalkatom van, de félek hogy előbb utóbb lerakódnak rám...Nem tudok leállni. Mit tegyek?
2011. jan. 23. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne gépezgess,meg eszegess,hanem takarítsd ki a szobádat!

Mosogass el,menjél csavarogjál,pasizz,ne adj Isten beiratkozhatsz sportolni valamit!



:D

2011. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szoktam takarítgatni, meg járok futni is:)
2011. jan. 23. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
"TakarítGatni"mi?:)
2011. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Énis így vagyok ezzel és aggódok is ,hogy később ennek következményi lesznek:(

Azjó ha jársz futni:)Én otthon szoktam edzeni,talán ezért nem híztam el eddig mert végzek mozgást.

De hogy a kérdésedre válaszoljak, ha éhesnek érzed magad igyál meg egy pohár vizet,vagy egyél egy almát ezek általában elmulasztják az éhség érzetet (nekem is bejött).

A futás az maradjon meg,és így nem lesz nagyobb gond:)

2011. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Étkezés előtt próbálj meg meginni egy nagy pohár vizet, az valamennyire eltelít.

Meg ha éhes vagy, először próbálj inni.

2011. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát a takarítgatásba beletartozik a mosogatás meg ilyesmik:) akkor..szoktam énis itthon tornázni meg ugye futni. suli messzebb van, hazafele gyalogolok. kutyával mindnennap háromszor sétálok. De azonkívül unalomból eszek...
2011. jan. 23. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátnőzés, pasizás unalom ellen.


Evés helyett ivás, a vízbe tegyél néhány karika almát, uborkát, citromot vagy narancsot. (Az agy hajlamos a szomjúságot éhségnek beazonosítani.)


Ne stresszelj! Egész vizsgaidőszakban ezt csinálom, érettségi előtt, szakításkor, stb. Hidd el, közrejátszik.


Ha már rágcsálsz, rágcsálj pl. sárgarépát, zöldségeket!

2011. jan. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!