Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen sportot mozgás fajtát...

Milyen sportot mozgás fajtát ajánlanátok, ha már a fogyás nem cél, hanem zsírréteget szeretnék csökkenteni?

Figyelt kérdés
Tudom ebben a táplálkozás is nagy szerepet játszik, életmódot is váltottam.Próbálok egészségesen étkezni.Semmi cukros lötty,sok zsír,cukor..stb
2011. aug. 27. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A zsírréteg csökkentése egyenlő a fogyással :D Bármilyen mozgás jó, futás,gyors gyaloglás,bicikli,elliptikus tréner.
2011. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó,oké,logikus:D Csak tisztáztam,hogy nem ez a cél.:)

A futás tetszik, de ha mellette súlyzós torna dvd-ket is csinálok akkor ott erősödnék is kicsit,ergo nem lenne akkora nagy fogyás?(csak felvetés)

2011. aug. 27. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Erősödni fogsz, de izmot nem fogsz felszedni, mivel fogyózol.
2011. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na szóval,te most zsírt akarsz csökkenteni vagy izmot felszedni?
2011. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Először a zsírt csökkenteni, aztán izmosodni kicsit.
2011. aug. 27. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Na szóval akkor a teendő,zsírégetés ha akarod ha nem fogyni fogsz. A kajának magas fehérje és alacsony ch tartalmúnak kell lennie.A mozgás az legyen valamilyen aerob,kardio(futás,bicó,ellipszis tréner ésatöbbi). Ezután izomépítés,ekkor gyarapondni fog a súlyod. Étrend: magas fehérje és magas ch tartalmú minőségi ételek bevitele.Tehát nem pizza meg csokisüti hanem rizs,zabpehely,esetleg tk enyér stb. Emellett súlyzós edzések.
2011. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, így már világos.:)
2011. aug. 27. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!