Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ér valamit ha az erős nyomású...

ér valamit ha az erős nyomású zuhanyrózsával próbálom csökkenteni a narancsbőrömet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 21:51
 1/8 bix ***** válasza:
100%
nem. a narancsbőr zsír. a zsír energia, az energiát el kell égetni. szövetet nem fogsz tudni otthon roncsolni húsklopfolón vagy konyhakésen kívül. csináld ha ettől jobb, hatástalan lesz
2011. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocs ha kicsit furán van megfogalmazva. tehát ér valamit ha teljesen kinyitaom a csapot, és amikor erősen jön a víz, azt engedem a problémás területre?
2011. aug. 8. 21:54
 3/8 A kérdező kommentje:
de az anticellulitisz krémeknek van hatása. ennek miért ne lenne?
2011. aug. 8. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Az a zuhanyrózsa érzem arrébb is szokott menni.
2011. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bix ***** válasza:
ha működne a cellulitisz krém akkor lenne helyi fogyás. ami nincs. innentől az elved elbukott. nincs se krém se kapszula se mozgás ami helyi fogyást képes indítani. se neked se másnak.
2011. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de én magasnyomású mosót javaslok az sokkal hatásosabb: [link] De ha helyileg akarsz fogyni akkor ez kell neked: [link]


Bix leírta a tutit!

2011. aug. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem volt egy cellulitisz krémem, ami nagyon nagyon működött! de kínszenvedés volt ha bekented, úgy mart, égetett, csípett, kipirosodott az egész hogy sírni tudtam volna...de a narancsbőr eltűnt, meg a rendes bőr is :-D (nem, ez csak vicc volt) ... (szerintem a zuhanyrózsa semmit sem ér... )
2011. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
flex meg lúg :D
2011. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!