Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15-16 kg-t szeretnék fogyni...

15-16 kg-t szeretnék fogyni hatásos modszerrel. mit csináljak a cél érdekében?

Figyelt kérdés
13( ill. ápr.ba leszek 14) éves vagyok 168 magas és 73 kg. Lécci irjatok . Hamarosan itt a ballagás utána a strand szezon lécci irjatok tippeket!!Megköszönöm előre is.
2009. febr. 4. 17:36
 1/9 anonim válasza:
56%

Én 5 hónap alatt 30 kilót fogytam..neked is sikerülhet ha meegcsinálod de előre szólok..nem lesz könnyű!

Az étrend baromi egyszerű volt..reggel ittam egy 1-2 bögre tejet. Ebéd gyanánt győri édes jóreggelt és este pedig frissen facsart narancslé (lehetőleg te csináld hogy semmilyen adalékok ne kerüljenek bele).

de nem is az étrend volt hatásos hanem a MOZGÁS! reggelenként gyalog jártam iskolába (én sem 20 lépésre lakom tőle másfél órával korábban kellett kelnem). Minden nap 500 félfelülést csináltam. majd 200 egészet! a 200 egészet megcsináltam egyszer előre (mármint előre fele üétem fel) és 1szer 1szer mind a két oldalamra (hogy az úszógumik is eltünjenek) eljártam kutyusommal futni 1-1/2 órákra (nem bírtam először lefutni ezért ha elfáradtam sétáltam de amint kicsi erőt is éreztem magamban elkezdtem futni)(ha van rá lehetőséged felfelé menetben fuss, az szerintem jobban átmozgat bár nehezbb).Fontos hogy rétegesen öltözz,nem csak amiatt hogy ne fázz meg hanem itt az a lényeg hogy minnél jobban izzadj. majd az esti film nézés közben ujra felüléseket csináltam de volt egy időszak amikor kölcsönkért szoba biciklit használtam. Nekem nagyon sokat segített hogy olyan műsorokat néztem ahol irigyelhettem a vékonyabbakat (pl.: Topmodell leszek) mert ha éhes voltam és bekapcsoltam a TV-t arra gondoltam ők képesek arra hogy megálják a nasizást és emiatt ilyen szépek formásak lehetnek. Voltak olyan napjaim amikor csak gyünölcsöt ettem (de ez ritka volt mert az ilyen napok számitottak nasis napoknak) vagy amikor csak ízesítetlen teát ittam. tényleg fontos az étrend is de a hangsúly még mindig a mozgáson van!Lehet hogy nem szimpik azok a sportolási lehetőségek amikor leirtam de hatásosak. persze mást is csinálhatsz még táncolhatsz is mert azis megmozgat és piszok jó alakot csinál az ugráló kötelezés. ugyan ilyen idős voltam mint te most amikor végig csináltam ugy hogy közben hormon zavarokkal küzködtem..ezzel csak azt akartam bizonyítani hogy nem lehetetlen:) viszont igy utólagos jótanács: minden nap hideg meleg zuhany, hogy a bőröd feszesedjen!


Sok sikert kívánok:)

2009. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Én is husis vok,bár nem menthetetlenül.Pár centivel vok magasabb és egy súlyban vagyunk!Nem ajánlom neked az előző módszert,mert fejlődésben vagy!Szükséged van a rendes táplálékra!Lehet h most ezzel a módszerrel leadsz x kilót,de minek az árán?!az előző író lehet h szerencsés volt,de te nem biztos h az leszel! tönkre teszed ezzel a szervezeted!Lehet h most nem veszed észre de majd később igen,és akkor visszasírod majd ezt az időszakot!Az egyik ismerősömnek nagyon komoly műtéte volt,le kellett csippenteni a beléből mert "elszáradt"v vmi ilyesmi.Akár az is előfordulhat,ha túlzásba viszed a fogyit és eszetlenül csinálod h cukros leszel ,v később gyomorfekélyed lesz....nézz csak utána ha nem hoszed el!!!!!Inkább próbálj más módszert!Van a 90 napos diéta!Nézd meg a neten,szinte minden fogyis oldalon fenn van!Győzike lánya is tök jól lefogyott tőle!Ennél végül is ehetsz mindent,csak nem össze-vissza hanem egy egy napon.A fogyi lényege az is h rendszerezd az étkezésed!felkelsz rá egy x időre eszel,majd 2-3 órával később megint!Ja és állítólag az is jó,ha evés előtt fél órával pár szem mogyit v vmi kis dolgot eszel,ami felkészíti a gyomrod.6 után már ne egyél!Étkezés mellé inkább szénsav mentes vizet igyál!ne igyál olyat fogyi alatt ami édesítőszeres,mert fokozza az étvágyat!Mozogj sokat!sétálj,fuss,ha megteheted járj kondiba,úszni,szaunázni,csinálj sok felülést....
2009. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az első válaszhoz annyit tudok hozzá fűzni hogy a suli 5 percnyire van és het 1x járok táncra és tornázok is és hát eléggé drasztikusnak hanzik a tiéd de azért köszönöm a 2. válaszadónak csak annyit akarok mondani csináltama 90-napost és 1 hónap alatt 2 kg ment le és mozogtam mellette ezért abba hagytam

köszi azért a válaszokat

2009. febr. 4. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a 2.válaszoló vok ismét!Az jó ha az első hónapban fogytál 2kilót,de ha feladod ilyen hamar,akkor hogy akarsz lefogyni 15-16kilót?????A 2.hónapban kezdődik intenzívebben a fogyás!!!!Nem fogsz 1hónap alatt semmilyen fogyival leadni 15kilót!!!!!
2009. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
háát.... nem tom hallottam olyat is hogy vki 5 kg-t fogyott 1 hónap alatt és a környezetemben lévők is 5-6 kg-t fogynak 1 hónap alatt
2009. febr. 5. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem hagyd a fenébe az ilyen 90 napos diétát, és egyéb hülyeségeket, mert nem minenkinél válik be. Én is próbáltam, nem fogytam tőle egy dekát sem, annyit értem el vele hogy kopogott a szemem az éhségtől a gyümölcsnapokon, és aztán a szénhidrát napon vissza is híztam az egészet. Szóval baromság! Én is kb. 20 kg-ot szeretnék fogyni, és ezeket a tippeket követem.

Hagyd ki az étrendedből a fehér kenyeret, cukros üdítőket, csokikat, chipseket, zsíros húsokat. Helyettük egyél teljes kiőrlésű lisztől készült kenyeret, péksütiket, fogyassz sovány húsokat, halat, szárnyast, sovány tejtermékeket, valamint rengeteg zöldséget-gyümölcsöt, lehetőleg nyersen. Ha emellett még mozogsz is valamennyit, akkor biztos vagyok benne hogy fogyni fogsz. A lényeg a kitartás! Sok sikert!

2009. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

ÁLLJ!

1) A teljes kiőrlésű kenyérben is liszt van- az, hogy rostdúsabb, az emésztésednek jót tesz, sokkal egészségesebb, mint a fehér liszt, de ez is hízlal!!!

2) Egy hónap alatt 5 kilót fogyni majd akkor, ha a rád rakódott chipsektől is havi 5 kilót hízol.

20 kiló felesleggel 13 évesen előbb kellett volna kapcsolni strand ügyben- a szüleidnek is.:S.

Fogyni- már ezren leírták itt is- aerob edzésekkel lehet, lassú, lihegésmentes tempóval mert a zsír égetéséhez oxigén kell.

Kocogás, úszás, bringa...

Ha izomból fogysz, és gyorsan akarod leadni a rengeteg plusszodat, egész életedben narancsbőrös leszel, valamint később iszonyúan lelassul az anyagcseréd, amitől hízékonnyá válsz garantáltan. Majd valaki, akinek van még türelme segíteni nektek esetleg leírja, miért van ez így.

Részemről annyit, hogy egyszerűen elképesztő, mennyire nem vagytok tisztában néhányan a testetekkel!


Egyél reggel szénhidrátot, fehérjét és gyümölcsöket délutánig, levélzöldségeket nyersen bármikor, vacsorára semmit (port sem) és menj hetente 3-4X egy órát futni.

Az első 30 percben egyébként nincs zsírégetés, legfeljebb a vércukrot bontod le, ha nem előtte ettél.

Ennyi.

2009. febr. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Nagyon örülök hogy elszántad magad!

Én 115 Kg-ról kezdtem október közepén( a nyáron voltam 120 kg is)Most 98 kg vagyok. 42-es nadrágból, mára már 36-os lett!(pont ma vettem egyet)

Az akaraterő a legfontosabb, hogy tényleg akarod-e, és csinálod!

Nekem korábban annyi akaraterőm sem volt, hogy 1 napot kibirjak vacsi nélkül!


Teljesen megvontam magamtól a kenyeret.Korpás vagy rozsos zsömlét ettem, liszt helyett keményitővel főztem.Cukor helyett édesítő, nem ettem krumplit, rizsát sem.Néha egy kis barna rizst! D.u 14-óráig ettem szénhidrátos kaját, utána már csak lightos dolgokat.(pl.0% joghurt)

Akkor kezdtem el tornázni, mikor elértem a 99 kg. mert mostmár birok!(és Cindy Crawfordra nyomom!!)


Tudom, hogy milyen nehéz dolog, de kitartást kívánok!

Sok sikert!!

2009. febr. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak nagyon köszönöm jó tippet adtál
2009. febr. 8. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!