Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Marcius vegeig le szeretnek...

Marcius vegeig le szeretnek fogyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Milyen modszereket ajanlotok? Kb 5 kg szeretnek leadni.Leginkabb csipomon ket oldalt levo felesleg zavar.(amitol meg eddig sosem sikerult megszabadultom). Elore koszi! :)
2009. febr. 4. 17:58
 1/2 anonim válasza:
100%

Hmm...hát tudnék tanácsot adni. Nekem pl. a most menő, Leg magic-től ment le a csipőmről, megérte megvenni, csak kitartás kell hozzá. Amúgy rengeteg mozgás a titok...

A kérdés az hogy mennyi felesleg van rajtad igazán?!-mert nekem is széles a csipőcsontom,és hiába fogynék a csontból már nem lehet fogyni!!!!!...Amúgy ha a hátadra fekszel és széttárod a lábad oldalra, vagyis tárogatsz az hatásos, vagy pl. fekszel a hátadon, és fel le, emelgeted a fenekedet, 5-5 perc mindegyik gyakorlatból napi 2x.

Várom az eredményedet:)

2009. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Húú de jó h ezt feltetted!Én is kíváncsi lettem volna!Nekem is széles a csípőm + még felesleg is van rajta:S Akárhogy doliztam eddig,nem nagyon tudtam tőle megszabadulni!A pároméknál van leg magic,egyszer kipróbáltam..halál!:D:D de ha attól lemegy ez a borzadály,akkor hajrá!!!:D:D:D:D

Na de állítólag az is jó,ha terpeszbe állsz és eleinte csak feltett kezekkel hajolgatsz oldalra,majd később kis súlyzóval együtt.

2009. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!