Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Halottam olyan diétáról/étrend...

Halottam olyan diétáról/étrendről aminek mell növelő hatása van. Ti hallotatok ilyenről? Ha valaki igen. Hogy kell ezt csinálni? Mert szeretném kipróbálni!

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
de honnan hallottál ilyen marhaságot?ha fogysz akkor legeloszor éppenhogy a mell részérol, mert úgye az is nagyjából zsírszovet.az interneten láttam már valamilyen mellnovelo szert novényi alapon talán herbust a neve, de én ilyesmivel is vigyáznék, mert ezeknek is lehetnek elore nem látott hatásai.miért ?nagyon kovér vagy ?vagy csak annak gondolod magad?ha annyira akarod és csak nagyobb mellel érezned magad nonek csináltathatsz is szilikonból
2009. febr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
istenem ilyen hülyeséget mellnövesztő diéta ??????????? Úristen ki az aki ezt elhiszi pont ez az hogy ha fogyizol a melled"tűnik" el nem nő persze nem teljesen csak kisebb lesz
2009. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!