Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyenek ezek az...

Szerintetek milyenek ezek az arányok? ( 181cm mell 94, derék 78, csípő 98)

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont, mint az enyém, csak 2 centivel magasabb vagyok :D Én nem szeretem magamban, hogy derekam szinte nincs is, amúgy kb meg vagyok elégedve magammal. Neked térd felett hány centi a combod? :D
2011. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor van rajtad kis plusz, de legalább arányos vagy. Ha férfi vagy, akkor kicsit gáz.
2011. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen tudom egy kicsi pluszom van de dolgozom rajta minden nap futok meg odafigyelek mit eszek

a térdem felett 44 cm

a combom 56 cm

2011. aug. 10. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:

2.-nak: első válaszoló vagyok, 183 magas és 72 kiló. Nem hiszem, hogy a kérdezőn (és rajtam is) sok plusz lenne.

Azért kérdeztem a combot, mert én nagyon aránytalannak látom magam. Ilyen széles a "derekam", de a combom térd felett 36 centi, az izom tapadási helyénél, szóval nem a combfeszítőn mérve.

2011. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"odafigyelek mit eszek", próbálj az adagokra figyelni. Ne rakd dugig a tányért ebédkor. Komolyan! Ha összehúzódik a gyomrod, a közérzeted is jobb lesz.


Amúgy második vagyok, igen, lehet, hogy a magasságot nem vettem figyelembe.

2011. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!