Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mégis, mennyi víz van egy...

Mégis, mennyi víz van egy ember szervezetében, amit le fog fogyni, mielőtt beindul a rendes fogyás?

Figyelt kérdés

szerda óta fogytam 4-5 kilót, de minden egyes gramm után a környezetem közli, hogy "ez csak víz"...:S

mégis, mikor indul be akkor a 'rendes' fogyás????


2011. jan. 25. 14:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
A környezeted hülyeséget mond!A víz kell mert vízhiányban kiszáradás lép fel!
2011. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

szóval akkor eddig amit fogytam, az "tényleges" fogyás???

amúgy azért se hiszem, mert rengeteget iszom...:S

2011. jan. 25. 14:50
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Ha 300 kg vagy, akkor normális az a 4-5 kg fogyás 1 hét alatt...
2011. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, h normális-e
2011. jan. 25. 15:03
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

-.-'' Szerintem az agyadból fogytad azt a 4-5 kilót..


Szerinted lemenne ennyi 1 hét alatt zsírból??

2011. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

A szervezet feleslegesen is megköt vizet - nem megfelelö táplálkozás, túl sok só, mozgásszegény életmód. Ha sokat iszol, akkor ez a rendszer is felgyorsul és ennek a tárolt viznek egy részét kiválasztja. Ha elkezdesz fogyókúrázni, akkor is ez a feleleges viz távozik elöször és ez nyugodtan lehet akár 4-6 kiló is. (Egyébként ez a titka a gyors fogyókúráknak is - a beigért 5-10 kiló nagyrészt ez a viz).

Abban valószinüleg igaza van a környezetednek, hogy a kevesebb kiló nagyrészt vizveszteség, és éppen azért negy le ennyi viz, mert sokat iszol és átöblited a szervezetedet.

De egyrészt ne közöld a környezeteddel az aktuális súlyodat, mert a legtöbb embert nem érdekli, söt inkább idegesiti, másrészt ha normális módon próbálsz fogyni, akkor megy még ezen kivül is le rólad, csak sokkal lassabban - heti fél-egy kiló a normális, ha ennél több, akkor valamit nem jól csinálsz.

2011. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
kb egy hete fogyózol akkor kb 1 kg-t zsírt adhattál le, ha edzel és diétázol.
2011. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

a környezetem alatt anyumat és páromat értettem. szóval ebből a 4-5 kilóból kb 1 volt zsír? mert az is elég jó, csak akkor nem értem, hogy ha folyamatosan iszok, akkor hogy hogy nem jön vissza az a pár kiló...

nah mindegy, elhiszem, hogy így van, ha csak 1 kiló is lement annak is örülök:)


aki meg közölte, hogy az agyamból fogytam, annak elárulom, hogy kb 2-3 éve 3 hét alatt fogytam 13 kilót stressztől, szóval nekem megy a gyors fogyás, és látszott is az a 13 kiló!

szóval, nem vagyunk egyformák, én szerencsés vagyok nekem gyorsan megy, te meg nem-vagy sose próbáltad...akkor meg ne magyarázz


és az ilyen kommentekre nem vagyok kíváncsi csak a kérdésemre szeretnék választ.


akik rendesen elmondták, amit gondolnak, azoknak köszi:)

2011. jan. 25. 16:05
 9/25 anonim ***** válasza:
18%

Hát, én nem lennék büszke a 3 hét alatt -13 kg-ra.

Nem szeretnék lógó bőrt, egészséges szeretnék lenni és szép. :)

2011. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
nem lóg a bőrőm, egyáltalán, még most sem, pedig elég gyakran ingadozik a súlyom (a gyakran úgy értem, h mikor lefogytam azt a 13 kilót 3 éve, azóta voltam 57 meg 80 kiló is-perpill- és még striáim sincsenek, nagyon rugalmas a bőröm...)
2011. jan. 25. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!