Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás. Szerintetek jólesz...

Futás. Szerintetek jólesz így? Beindul igy a fogyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves vagyok 187 cm és 100 kg...Miskolcon lakok és itt a közelben van egy fitnessterem tele futópadokkal szobakerékpárral stb...és én fogyni szeretnék...kb olyan 85-90 kg-ra...szerintetek 1 hónap alatt sikerülhet leadnom ezt a kb 10 kgt?

ja és van olyan bérlet hogy napi 1 alkalom egy teljes hónapig...meg van olyan hogy 40 napos de 12 alkalom...szerintetek melyik lenne a megfelelő??

köszi

üdv


2011. máj. 23. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100 kilóval még ne fuss, mert az nem tesz jót a térdednek, először diétával próbálj fogyni, sok intenzív séta, kerékpár. Ilyen súlyfelesleggel ne nyírd ki az ízületeidet.
2011. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nagyon bírok futni, nemlátszik rajtam hogy 100kg vok, sokan néznek 90nek még ígyis, mert eloszlik rajtam...suliba osztályba elsők között vagyok futásnál
2011. máj. 23. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, lehet, hogy bírod, de 100 kg-nál már lehet a futásból későbbi problémád (térd fájás pl.) Először szerintem is diétázz, sétálj, biciklizz, később jöhet a futás! Szerintem egy hónap alatt nem fog menni, de biztos beindul majd a dolog. 40 nap/12 alkalom neked jobban hangzik, talán vállalhatóbb.
2011. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztem jobban jársz ha görkorizol is mellé ;)

Nameg nem teremben, hanem a jó friss oxigéndús levegőn, elvégre nyár van.

2011. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha tisztességesen rendszeresen bemelegítesz pl futás előtt félórával 15-20 gugolás (hogy beinduljon a porcnedv kiválasztás), akkor nem lesz baja a térdednek sem.
2011. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket hány ezaz hogy nyárvan...rohadt nagy meleg, és közelsem friss oxigéndús a levegő sok szar autók miatt kamionok stb...miskolc az egyik legszennyezettebb MO-n...utolsó hozzászóló: megnyugtattál, akkor ha bemelegítek guggolással 20-30 akkor szerinted nyugodtan futhatok? mert nemakarok elkoptatni az izületeimet...szükségem lesz rá egész életemben:D
2011. máj. 23. 14:20
 7/9 anonim ***** válasza:

elmész egy terembe és nem jut eszedbe súlyzókat használni?

Sokkal nagyobb eredményeket érhetsz el és még formásodni is fogsz.

2011. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ezthogyérted? mert nem gyurni akarok hanem először inkább fogyni...meg amugyis én erős vagyok szal van erőm...
2011. máj. 23. 15:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb terhelésnek van kitéve a szervezet több kalóriát éget, idáig logikus nem?! Ezzel szintén beindul a fogyás.


Az erő pedig relativ. Ismerek olyanokat akik 200 kg-t kinyomják 1x, én 50 kg-t 80-90x.

2011. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!