Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beindul majd a fogyás?

Beindul majd a fogyás?

Figyelt kérdés
3. hete járok Spinningre heti 2x és dietetikussal összeállított étrenden élek ! Nő vagyok és 35 éves ,elég sokat 23 kilót kell fogynom ! Most tartalékol a szervezetem ,feléli ami van ?Esetleg az edzés erősít azért nem indul meg a mérleg lefele ?
2010. okt. 10. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom előtte voltál orvosi vizsgálatokon is. Számomra fura, hogy nem indult be egyből a fogyás, nálam rögtön látszódott a változás. Leírhatnád az étrended, bár dietetikus állította össze, így elvileg jónak kellene lennie, de ki tudja. A lényeg az, hogy a súlytartáshoz szükségesnél kevesebb kalóriát, illetve kevesebb ch-t vigyél be. A mozgás pedig legyen több, minimum minden másnap csinálj valamit. Én magamnak állítottam össze az étrendem, minden másnap mozgok valamit, bár nem mérem a súlyom, centiket figyelek, de a fogyás folyamatosnak tűnik nekem. Ha felélné a szervezeted, ami van, akkor fogynod kellene, legalábbis szerintem. Az, hogy erősödsz-e attól függ, mennyi fehérjét viszel be, de szerintem ennyi mozgással nem lehet az izomtérfogatot igazán növelni, ahhoz komolyabb súlyzós edzés kellene. Plusz nő vagy, a nőknek sokkal nehezebb az "izomépítés". Ezekből kifolyólag csak arra tudok következtetni, hogy vagy az étrendeddel nem stimmel valami, vagy valami betegséged lehet.
2010. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A ch csökkentés és a kalória deficit hatására elvileg már 2-3 nap után reagál a test.Valószínűleg sok a ch,vagy annyira edzetlen vagy,hogy vizet tart vissza a tested.

A spinningtől meg senki nem lesz izmosabb.Egyébként havonta növelheted az edzés számot 3ra,2 hónap múlva 4re.

A mérleg lesése mellett,meg orvossal méress testzsír százalékot havonta,ennek a csökkenését kell figyelemmel kísérni diéta alatt,a testsúly másodlagos.

2010. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne súlyt nézz, hanem centiben mérd magad
2010. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké a cm -n látszik ,de akkor mikor indul be a mérlegen is ? Vagy jól fogok kinézni ,mert centibe lemegy 5-6 egyébként meg 90 kiló leszek ?
2010. okt. 12. 13:21
 5/6 anonim válasza:
Heti 3x járj spinningre és ne változtass az étrendeden, csak annyit, hogy ne egyél olyan sok fehér kenyeret és este hat után se egyél! A többi felesleges, csak lelassítja az anyagcserét...
2010. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*A többi felesleges, csak lelassítja az anyagcserét


Szerintem ha a kérdezőnek volt annyi esze, hogy ditetikustól kérjen személyre szabott étrendet, ne akard megmagyarázni neki, hogy többet tudsz a témáról, mint a szakember.

2010. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!