Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány felülést kell naponta...

Hány felülést kell naponta csinálni?

Figyelt kérdés

Kétszer volt császármetszésem,semmi hasizmom sincs.

A nagy pocaknak el kell tünni!Nevetséges 10 felülésre vagyok egyszerre képes.Szünetekkel többre.Minden jó tanácsot szivesen veszek!


2011. jan. 26. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A hegesedéssel, mivel csak meggyengült a hasfalad, vigyázni kell, nehogy megerőltesd.

Ha 10 felülés megy, akkor csinálj annyit. Nem kell rögtön az egekbe törni.

Szép lassan, nyugodtan, és napról-napra több megy majd.

Nekem most nyáron 400 ment, azóta igen leeresztettem. Pedig azt elérni sem volt elég könnyű dolog.

Ha folyamatosan sportolsz, akkor formába jösz, viszont sokkal gyorsabban ki lehet esni a lendületből, mint azt bárki is gondolná.

2011. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hú 400,jó neked! Köszönöm szépen!
2011. jan. 26. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, (na most ez a 400 egy rossz példa volt) ne azt nézd, hogy mennyit csinálsz meg, hanem addig csináld, ameddig bírod...de a te esetedben vigyázni is kell közben, bár nem tudom mennyire frissek a vágások.

Pár hét alatt szépen elkezdesz majd ezen a téren fejlődni, és nagyobb is lesz az önbizalmad.:)

2011. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De most nem azért.. De a felüléstől oké, lesz hasizmod.. De a zsírtól az még nem fog látszódni.. Ugyanilyen lesz, mint most..
2011. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már begyógyult teljesen.Az evésre is oda figyelek,bár tényleg zsíros a hasam,ez van.Szeretnék húsvétig eredményesen fogyni.
2011. jan. 26. 16:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De nem a felüléstől fogsz lefogyni.

Ahhoz zsírégető edzés kell.

Pl futás, szobabicikli, stb

2011. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó,köszi!Még várok pár jó tanácsot!
2011. jan. 26. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom az utolsóhoz. Magától a felülésektől még nem fogsz fogyni! Ráadásul, hogy meglátszódjon az rengeteg idő. Csinálj mellé még más zsírégető mozgást, illetve nagyon fontos a táplálkozás. Mert ha teszem fel bevágsz minden este egy szelet zsíroskenyeret, nincs az a felülésszám, ami eltüntetné az úszógumit!
2011. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8.-kon lakom,ezentúl nem liftezek.
2011. jan. 26. 16:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Most hirtelen nem tudtam, mit akarsz kezdeni a felüléssel, azthittem konkrétan ezt akarod "tökéletesíteni".

Ha már a fogyás, akkor a futásnál nincs jobb...

Jó kis melegítőbe, jó elegen felöltözöl, bemelegítesz futás előtt..stb.

Először nehezen fog menni, de mindíg addíg csináld, amíg tényleg úgy érzed, hogy elég(azért meg ne fulladj). Szoktatni kell magadat hozzá.

Elég, ha 2 naponta mész ki futni, és akkor jól kifárasztod magad...


Annyi a lényeg, próbálj meg minnél több IDEIG futni, mivel egy bizonyos idő után kezd el rólad égni a zsír. Tehát nem a gyors futás itt a lényeg, véletlenül sem...fuss szépen lassan kocogva, a lényeg, hogy égjen az a zsír.


Ha az úton akarsz futni, akkor szerezz be megfelelő futócipőt aszfaltra, mert roncsolhatja a lábad.

Ja... és ennél is érvényes, ha huzamosabb ideig abbahagyod, akkor képes kellemetlenségeket okozni visszatéréskor. :)


Napronta/hetente emelheted a futási időt...vagy ahogy neked jobb, ahogy érezni fogod, menyit bírsz.

Hajrá!:)

2011. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!