Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 23 kiló fogyás olyan sok,...

23 kiló fogyás olyan sok, hogy meg sem ismernek? :O :O

Figyelt kérdés

Fogytam 23 kilót,(Még 6-ot fogyni szeretnék) a napokban találkoztam a régi ismerőseimmel, rokonokkal, és nem ismertek meg :O:O. Volt olyan is aki csak úgy el ment mellettem , mert nem ismert fel... Lehet hogy hülyén hangzik, de ez jól esik, mert egész életembe kövér disznó voltam... Ezen még meg is lepődtem, mert én magamon nem látok nagyon nagy változást... a ruháimon látom hogy fogytam... de akkor se annyit hogy ne ismerjenek fel... érdekes....

Egyetlen egy régi fotóm sincs magamról amikor kövér voltam... Vagy is filmeken van, és előhívattam, holnap kell visszamenni érte:))


Lehet hogy értelmetlen, meg hülye kérdés, de úgy gondoltam hogy ezt meg akarom osztani másokkal, olyan jó érzés :D :D :D


Teljesen új ember lettem! (Igaz még az önbizalmam nem a régi.. de az is kezd helyre jönni:)) Ha hiszitek ha nem, ezt nagyban nektek köszönhetem!!! Az elmúlt egy év alatt, (NEM TÚLZOK) több száz kérdést tettem fel ide az oldalra a fogyókúrával kapcsolatban. Sokan, sokat segítettetek, volt olyan idő amikor már fel akartam adni, de ti bátorítottatok hogy ne... :))) Csak elkezdeni volt nehéz! :))


KÖSZÖNÖM!!! :))


2011. nov. 13. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
23 kiló az sok akárhogy is nézzük. gratulálok az eredményedhez. annyit még, hogy próbáld megtartani az eredményedet és nem visszahízni.
2011. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valóban értelmetlen kérdés. Gratulálok!! :)

és valóban akkora kell legyen a változás, hogy nem ismernek meg :)

2011. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést, csak én 31kg-t fogytam. Én is itt trollkodok egész nap,kérdezek válaszolok ahogy csak tudok:) Engem sem ismernek fel nagyon sokan és mindenki csodálkozik,hogy mégis hogy csináltam.

Viszont önbizalmam az nekem sincs,még mindig kövérnek látom magam,pedig van hogy még az xs-es felső is nagy rám,de gondolom az csak valami mérethiba lehet mert sokkal kövérebb vagyok én az xs mérethez.

2011. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, az tényleg nagyon látványos.

Gratulálok!

2011. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kemény 5 kilót fogytam, és mindenki aki régebben látott azt mondja, hogy úristen, te nagyon sokat fogytál (pedig még mindig van rajtam 10 kiló a normális BMI tetejéhez). Úgyhogy el tudom képzelni, hogy 23 kilóval nem ismernek rád.
2011. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán lehet, ismerek olyat aki 30kg-t fogyott és én soha nem ismerem fel. Az más kérdés, hogy ő azóta azt hiszi, hogy ettől rögtön valami világszépe lett és az egoja elképesztő mértékű, de a sikerét értékelem.
2011. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki és gratulálok:) Az a 6 kiló fog egyébként a legnehezebben menni,még véletlenül se add fel ha már ennyi sikerült:)
2011. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gyümi14 válasza:
És esetleg tudsz adni valamilyen fontos tanácsot? Én 8-10 kg-t szeretnék úgy, hogy meg is tudjam tartani.
2013. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!