Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kell fogyás közben...

Hogyan kell fogyás közben ruhát vásárolni, öltözködni?

Figyelt kérdés
Már lement az első 5 kiló, és kezdenek nagyok lenni a ruháim, de még további 10-et minimum fogynom kell. Tehát most ha ruhát vennék, az max fél évre lenne jó. Ti hogyan oldjátok ezt meg? Maradjak a bő cuccaimban, amíg le nem fogyok viseljem, hogy minden hülyén áll rajtam és majd csak akkor vásároljak, ha már közel a cél, vagy elértem? Vagy vegyek olyasmiket, amik most éppen rám jönnek?
2011. nov. 17. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van mibe visszafogyni. :)
2011. nov. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
turkáló, olcsón lehet jó ruhákat is találni szerintem ezek meg teszik az a fél évet :) takarékosabb mintha új ruhákat vennél.
2011. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom mennyire nagyok az igényeid, de én ezt úgy oldottam meg, hogy kevésbé drága ruhákat vettem, azokból sem olyan sokat, így nem bántam meg, hogy ha már kifogytam azokból is. Ha sikerül elérned a kívánt eredményt, akkor már nyugodtan lehet vásárolgatni kedved szerint, olyanokra, amikre nem sajnálnád a pénzt, addig ugyanis szerintem tök felesleges erre költekezni. Nekem 10kg kb 2 ruhaméretet jelentett, persze ez eltérő lehet mindenkinél, de ha most vásárolnál, akkor sem lenne drasztikusan nagy majd a különbség.
2011. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!