Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék szép kidolgozott...

Szeretnék szép kidolgozott testet, és szeretnék életmódot is váltani, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Először is leírom az "adataimat" 174 cm vagyok, 61-62 kg. A combom 47 cm vastag + - 1-2 cm, mert középen mértem, a csípőm 99 cm, a derekam 78 cm, a mellbőségem 90 cm. 18 éves lány vagyok. Nem vagyok kövér, csak a testem kissé plöttyedt és szeretnék rajta változtatni. Szeretnék erős, formás combokat, nagyon kerek feneket, lapos, akár kockás hasat, darázs derekat, meg a karomnak is lehetne valami alakja. Csak a mellem ne menjen össze. Tudom, hogy kitartás kell hozzá, az leszek, de nyárra akár lehetne jó alakom? Táplálkozási tanácsokat tudtok adni? Napi hányszor és mit egyek? Mit reggelizzek? Stb. Előre is köszönöm a válaszotokat.
2011. jan. 30. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ide írtam egy szép hosszú választ a témában:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__14..


Egyébként azt azért tartsd szem előtt, hogy bizonyos dolgok genetikailag kódoltak. Pl hogyha nem széles a csípőd akkor soha nem lesz darázs derekad. Ne azt képzeld el, hogy milyen testrészeket akarsz, mert nagyon pofára eshetsz... Ne feledd, hogy "csak" a legjobbat hozhatod ki abból, amid van!

2011. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Álítólag széles a csípőm, úgyhogy bízok a darázsderékban:). De értem mit akarsz mondani, és köszi
2011. jan. 30. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!