Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnek egy megfelelo...

Szeretnek egy megfelelo etrendet. Segitenetek ebben?

Figyelt kérdés

Marmint! Olvastam mar ezer fele dolgot ezerfele fogyasformarol, meg dietarol, meg helyes etkezesrol stb..ugyhogy mara mar teljesen osszebolondult a fejemben ez az egesz..

Arra szeretnelek kerni, hogy aki tud segitsen nekem osszeallitani egy olyan 7napos etrendet, ami segit laposabba' tenni a hasamat. :) Tudom ezer ilyen kerdes/keres van itt, de azert szamitok a segitsegre!..

Amit rolam tudni kell, hogy elegedett vagyok peldaul a labaimmal, a melleimmel, meg a fenekemmel de a hasam aranytalanul nagy minden testreszemhez kepest. Es olyan "puffadt", mintha 3honapos terhes lennek. Nagyon nem nez ki jol. Ez persze az en hibam, mert helytelenul etkezem. Viszont most tenyleg elhataroztam magam es akarmennyire is fog fajni az, hogy nem eszem csokit..legyen..csak laposabb legyen a hasam! :)

Amugy heti 6alkalommal, azaz vasarnap kivetelevel minden nap futni jarok[5km], 2hete kezdtem es mara mar nagyon elvezem :)[amugy edzoterembe meg ilyen helyekre nincs lehetosegem jarni, ugyhogy a futas a legmegfelelobb szamomra] emellett estenkent szoktam hasizom gyakorlatokat is vegezni.

Szoval szerintem mar csak a helyes etrend hianyzik.


Arra kerlek, hogy aki tud, irjon nekem egyet. Hetfotol vasarnapig. Kb mikor mit es mibol mennyit, hogy a hasamon is latszozzon..

[es nagyon kerlek ha lehet ne ilyen ennyi gramm feherje, meg szenhidratos ize' legyen, hanem konkret kaja, amit ehetek].


Kb 170vagyok es 57/58kg.


Elore is koszonok minden hasznos valaszt!


2011. jan. 31. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:

én írtam ki egy kérdést, amiben feltöltöttöm a heti étrendem, és a legtöbben rábólintottak. az adagokról meg annyit, hogy épp jóllakj tőle.

[link]

[link]

2011. jan. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyon egyszerű: egyél azt, ami jól esik! Tényleg ennyi az egész, ezt az egész kérdéskört le lehetne tudni ezzel az egy válasszal. A szervezeted okosabb, mint a diétaszakértők, jobban tudja, mi kell neked. A lényeg, hogy ne edd túl magad, de túl keveset se egyél.
2011. jan. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!!! :) Remelem hasznos lesz a futassal kombinalva!.. Annyit meg, hogy en a csirket mindenhol hallal helyettesitenem, mert azt jobban szeretem, meg a csirket nem annyira. Ugyis oke? :)


Es megegyszer kosziii, pont ilyen etrendre gondoltam! :)

2011. jan. 31. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!