Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az első akupunktura kezelés...

Az első akupunktura kezelés után már érezhető, hogy csökken az éhségérzet? Ez meddig tart utánna? 1 hétig?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 10:28
 1/2 Viridissima válasza:
Nem. A stimuláláshoz több idő kell. Az akupunktúra drága is, igyál inkább Mate teát, az azonnal hat, fel is pörget, és olcsóbb, de nem okoz függőséget.
2011. febr. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem első szúrás alkalmával nagyon érezhetően csökkent az étvágyam! De ki milyen szerintem. Második szúrás után 2 kg azonnal ledobtam 2 nap alatt azután lassult igaz, de legalább megindult. Én vagyok a kivétel szerintem, mert nagyon hamar elkezdtem fogyni igaz drasztikus életmód váltás kell, de megéri csak vigyázz a gyomrodra, mert nekem nagyon sok gondom van fogyókúráktól! Ja és ehetsz mindent csak zsírból, szénhidrátból tényleg a legminimálisabbat. Én spec nem eszek fehér kenyeret, semmilyen süteményt csak egy harapás, hogy mégis az íz meglegyen. Zsírral nem eszek ételeket. Csoki, cukorka, nyalóka, sütik pápá!!! Jobb ha ezzel együtt élsz, mert akkor hamar visszaszeded!
2011. aug. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!