Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Intervall edzés csak kondi...

Intervall edzés csak kondi megtartására/növelésére jó? Fogyózáshoz nem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy diéta mellett a sportnál jó, ha az ember a zsírégető tartományban tartja a pulzusát. Ez egy intervall edzésnél kizárt, nem? Tudom, hogy nagyon felpörgeti a szervezetet, stb, stb. De nekem a 20 kg felesleg leadásához melyik a jobb? A sima, egyenletes edzés, ahol tudom tartani a pulzusszámom, vagy az intervall? Köszi és bocsi, hogy hosszú lett.
2011. febr. 2. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha 20 kiló fölösleg van rajtad, akkor nem hinném, hogy elég edzett vagy az intervalhoz. Egyébként sokkal hatékonyabb a zsírégető zónánál, mert mivel intenzívebb mozgás, egy napos utánégető hatása van (EPOC-jelenség) ami több zsírt éget, mint a zsírégetőzónában eltöltött edzés.


De ez nem kezdő edzésmódszer. Ez egy haladó edzéstechnika. nem hinném, h neked való.

2011. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem biztatni akarok senkit a hülyeségre, de én speciel 30 kg felesleggel kezdtem, heti 2-szer úgy, hogy előtte hónapokig nem edzettem semmit. Csoportos órékra jártam. A zsír pedig úgy olvadt le, hogy öröm volt nézni. Szóval szálkásításra, feszesítésre is nagyon jó, és ha saját súlyos gyakorlatokkal, rövid erősítő szakaszokkal kombinálod, akkor izmot sem veszítesz (mondjuk azt tegyük hozzá, hogy nem szabad koplalni).
2016. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!