Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne kelljen...

Mit csináljak, hogy ne kelljen mindig ennem és ennem, ha unatkozok, vagy szomorú vagyok, vagy ha csak a szemem kívánja?

Figyelt kérdés
Nem fogyókúrázom és jó az alakom, szóval fogyni semmi esetre nem akarok. Egyszerűen csak már nem olyan feszes a hasam/combom/fenekem. Ha unatkozom, mindig eszek. Általában egészségtelent persze. Odavagyok a chipsért és az édességért mmmm...de néha csak a szemem kívánja. És a hasam bánja, mert az már nem olyan szép. Nem akarok én lapos hasat, csak úszógumit sem akarok természetesen. Ti mit csináltok, amikor ennetek kell? Biztos nektek is volt olyan, h elkezdtétek enni, de már közben megbántátok, nem is voltatok éhesek, stb. Adjatok jó tippeket légyszi. :) 20/L
2011. júl. 15. 19:33
 1/7 anonim válasza:
100%
Rágózz az nekem mindig segít ha meg elfogy akkor csak el sétálok a boltba és addig sem unatkozom... ennyi :D
2011. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl. nem eszek. :)


Tudom mi a célom, és mindenáron el akarom érni.


Ha édességért nyúlnék, miközben nem is vagyok éhes, akkor megnézem a 20 kilóval nehezebb önmagamról készült fürdőruhás képet és leteszem a csokit a kezemből. Fúj!


Soha többé nem akarok úgy meghízni, szóval kitettem a képet a hűtőszekrényre elrettentésként.

2011. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A rágózás az jó tipp...meg az elrettentő kép is hatásos. :D

Rólam mondjuk nincs ilyen kép, szóval ez nem játszik...csak néha olyan gyenge vagyok ilyen ügyben. Tudom, h rosszul leszek tőle és nem tesz jót, mert gyenge a gyomrom egy ideje, de egyszerűen nem tudok neki ellenállni...fel kéne szednem már egy pasit, az talán elvonná a figyelmemet. :))

2011. júl. 15. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is leginkább rágózni szoktam. Igaz az gyomorsavat termel amitől még éhesebb leszel, de engem nem zavar. Nem mondanám hogy enyhíti az éhséget hanem legalább addig nem lehet más a szádba. Vagy pedig igyál vizet, vannak olyanok akiknek telíti a gyomrát...nekem konkrétan nem,de sokaknak segít. (én egy nap 3liter vizet megiszok...ha nem többet.) o.O
2011. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj szerencsére én is sok vizet iszom, csak úgy döntöm magamba! :))


De a rágózást már mindenképpen kipróbálom. :))

2011. júl. 15. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rágcsálj el édesség helyett egy sárgarépát vagy uborkát, retket, paprikát :)
2011. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sok gyümölcsöt és zöldséget eszem amúgy is, mert oda vagyok értük...de ha egyszer kinyitom a hűtőajtót, ott nincs megállj. :D
2011. júl. 17. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!