Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudna egy tini lány...

Hogyan tudna egy tini lány tartósan/eredményesen lefogyni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok

170 cm/67 kg

leszeretnék fogyni 60-62 kgra. Tavaly nyáron sikerült is valamennyit (koplalással) de vissza jött..:(

Nem érzem így jól magam!

Valami tipp amitől tényleg a nyárra letudok fogyni 5-7 kg-ot, úgy,hogy az nem jön vissza?

Köszönöm!


2011. febr. 4. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld kerülni a fehér kenyeret, tésztákat és a sima cukrot, édességeket helyette édesítőszer persze nem baj ha néha néha becsúszik 1-2 kocka csoki de ne minden nap! ezenkívül sportolj akkár járj el kocogni, akár tornázz dvdékre, sétálj a suliba! a mozgás a kulcs!
2011. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te még csak 14 éves kislány vagy:) Nem szabd koplalnod, hisz a szervezeted még csak most kezd kifejlődni. Egyél naponta 5x de úgy hogy ne teli enni, hogy már pukkadsz tőle, hanem mértékkel, többször de keveset, csak éppen annyit, hogy ne legyél éhes, igyál sok folyadékot (tea vagy víz, esetleg alacsony cukor tartalmú üditő italt). Mondjuk elég idős vagy ahhoz, hogy mondjuk naponta megcsinálj pár kört a kerékpároddal, vagy sétálj a barátnőiddel 1órát min. maponta. A rendszeres mozgás és az egészséges táplálkozés segiteni fog, hogy elérd a célod. Persze, ha nincs időd vagy kedved ilyen időben kint sétálgatni, akkor bent a jó öreg felüléseket és az ilyen comb és poopsi erősitőket is birod használni :)

próbáld meg, hogy mindennap 20felülés, 20 valamilyen popsi gyakorlat, 20 comb gyakorlat, meg egy kis aerobic, ez tartson körülbelül 30percig :) próbáld ki. Hasznis tipp. Én is igy csinálom és ez biztos, hogy segiteni fog, persze egy időre töröld a chipset, a csokit (persze néha megehetsz egy darabkát, mivel azt mondják, hogy a csoki boldogit, meg persze nehéz is lenne nélküle) a szénsavas italokat kerüld...

remélem tudtam segiteni:)

sok sikert!!! és az neszomoritson el, ha egyből nem látszik a különbség, meglátod kell egy kis kitartás, de ha ezt igy betartod akkor 1hónap kb. és már lesz látszatja . és persze 6után max 1 alma :)

18L

2011. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi a helyesirási hibákért, gyorsan gépeltem
2011. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok zöldség, gyümölcs, csokik, chipsek mellőzve(márha szoktál fogyasztani):),5-szöri étkezés!

2011. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Kedves 2. válaszoló! Köszönöm a válaszodat!:)

Azt szeretném megkérdezni,hogy te mennyit fogytál és mennyi idő alatt?:)

És milyen popsi, és comb formáló gyakorlatokat szoktál csinálni?

Kérlek segíts! :)

Köszönöm

2011. febr. 4. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=UIjy-yKIPtg

http://www.youtube.com/watch?v=c54Yfxi5FV4&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=F256MmfzkVY&feature=related

Második vagyok :)

Ezekből válogass, ezenkivűl sima guggolás, és teljes felülések, ezeket nem kell számold csak csináld ameddig nem érzed h már szine csíp.

Nekem 1hónapra rá sikerült 4kg

és látszik is, nem csak fogytam de formáltam magam.

De azonban ne ijedj meg, ha éppenséggel a mérlegre állsz és többet mutat, az azért van mert az izom nehezebb mint a zsir és igy lehetséges, hogy igy lesz, de a zsirpárnák eltünnek. :)

2011. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!