Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan állhatnék le a zabáláss...

Hogyan állhatnék le a zabálással? Nincs vmi étvágycsökkentő gyógynövény?

Figyelt kérdés
Hiába mozgok nem fogyok, mert nem tudom megállni, hogy ne zabáljak. Ha szomorú vagyok eszem ha boldog akkor is. Mit csináljak ha nem eszem ideges leszek. Kérlek segítsetek!!!
2011. febr. 4. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még régen bevált a rágózás vagy helyette vizet inni. Sajnos én is ilyennel szenvedek. Rohamosan tudok falni, mindent ami elém kerül.
2011. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezek j9ttek be: tea, kávé, fogmosás. Persze egyik sem mértéktelenül.
2011. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Tudom, h ez most szarul hangzik, de en tablettaval fogytam le. Kizarolag 100% novenyi eredetu. Annyit eszel mellette, amennyit akarsz. Csakhogy nem leszel mellette egyaltalan ehes, de nagyon szomjas. Teljesen elmult az ehsegerzetem. Azert odafigyeltem, h azert vigyek be normalis minosegi taplalekot mellette. Gyorsan leadtam a felrakodott kiloim. Azota odafigyelek arra, amit eszek, es vissza se szedtem.
2011. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

álld meg valahogy a dolgot, különben semmi értelme mozognod.

csak akkor egyél, ha már korog a gyomrod, ez azt jelenti, h valóban éhes vagy, nem pedig csak a szemed kívánja.

foglald el magad, ne unatkozz!

2011. febr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Két ilyen növényről tudok.

A dél amerikai indiánok rágnak coca cserjét.

Meg az afrikai négerek ráknak hoodia kaktuszt.

Ezekkel napokig ki bírják kaja nélkül,viszont a teljesítményük nem csökkent.Pl vadászat,nehéz fizikai munka alatt.

2011. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23.31 pont, hogy nem akkor kell enni amikor már korog az ember gyomra, mert akkor már mindent felfal amit lát. 2-3 óránként kell enni keveset, és persze nem mindegy, hogy mit. Ha az ember soha nem éhes, mert mindig van benne valami, akkor meg tudja állni, hogy mindent felzabáljon. Persze aki lelki okokból zabál, annak a lelkét sem árt rendbe tenni
2011. febr. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a korgó gyomrú vagyok :D

egyébként ilyenkorra összeszűkül a gyomrom, tehát nem eszek annyit. meg tudom állni, mert a cél fontosabb, mint az, h bezabáljak mindenféle szemetet.

döntés kérdése. megéri némi akaraterőt ráfordítani a jó alakra.

2011. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!