Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy napról napra...

Normális, hogy napról napra -0,5kg fogyok?

Figyelt kérdés
Nincs nagy súlyfeleslegem, de már 4,5kg lement rólam, a hét elején nehezen indult, de most 0,5 kg-ok mennek le naponta, úgy hogy néha "bűnözök" is egy kicsit. Mindig ugyanakkor mérem, ugyanabban a ruhában (pizsamában mielőtt vki lehordana, hogy mindig ugyanazt a ruhát hordom:). Ez mitől lehet? Normális? Nem éhezem mellette, sportolok is, és magamon is érzem, hogy zsírból is fogytam.
2011. febr. 5. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

0,5 kiló naponta nagyon sok... Hetente az ideális az 1 kiló ami még az egészséges kategóriába sorolható... Ha így folytatod el fogsz fogyni pár héten belül. :):)Ennek akár a dupláját is visszahízhatod majd a jövőben. Illetve az egészséged is rá mehet a nagy fogyókúrázásra.


Leírnád egy napodat? Csak arra vagyok kíváncsi hogy mikor miből és mennyit eszel naponta :) Meg, hogy mennyit és mit mozogsz? Mert nekem ez így furcsa. :))

2011. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ez az:) Hogy szinte semmit... Nem éhezem, de előtte rengeteget ettem.De most se nézegetem azokat a kcl, vagy mit.. Reggelente 2 barna kenyér szendvics,(kis vaj, feta sajt, paprika) ebéd a szokásos (és adagba is)pl. csirkemell-krumpli, sajtos tészta. De utána csak alma, és nem vacsizok. Igazából nem vagyok éhes egyáltalán. Napi 2óra sport (az se túl megerőltető és nem fittnes vagy futás).

Szerintem igazából "igegből" fogyok, mivel van egy zűrös kapcsolatom.

2011. febr. 5. 09:44
 3/6 A kérdező kommentje:
*idegből*
2011. febr. 5. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor ez lehet a baj, a sok idegeskedés.... De a másik, hogy a táplálkozásodon picit alakíthatnál. Legalább napi 4x-5x kéne étkezni. Több fehérjét bevinni, gyümölcsöket, zöldségeket, húst stb. A mozgással nincs baj, de azért néha tarts pihenő napot is. :) Ha idővel helyre áll a lelki békéd, akkor vissza fogod ezt hízni, mert oké hogy most nem vagy éhes mert sokat idegeskedsz, de később a szervezeted vissza fog állni.


Én csak ennyit tudok Neked mondani. Én is így jártam nyáron. :)

2011. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem normális ez a fogyási ütem, légy szíves, menj el a háziorvosodhoz, és kérjél kontrollt, ehhez az ütemhez orvosi ellenőrzés kell. Hogy csak egy példát mondjak: nézz utána a vándorvesének, amit így lehet összehozni.
2011. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
-0,5-öt fogysz? elég furcsán fogalmaztad meg a kérdéstxD Sztem előbbutóbb nem tudsz majd felkelni a túlsúlytól, amúgy pedig a legkevésbé sem normális
2011. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!