Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyok az arcomról is...

Ha fogyok az arcomról is fogyni fogok? Most elég husis és utálom, remélem el fog tűnni ez is.

Figyelt kérdés
65 kiló vagyok, és 55-re le kéne fogynom, mert elvileg az lenne az ideális testsúly nekem.
2011. nov. 3. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha fogysz minden honnan fogysz valahol könnyebben valahol nehezebben!

ha izzadsz akkor még hatékonyabb;)

2011. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szinte 100%, hogy igen, az arcodból is fogyni fogsz :)
2011. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy fogysz onnan is, főleg a felülés fogyasztja szépen a toka részt :)
2011. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
DDD mi köze van a felülésnek a tokádhoz? :D:D::D .asd asd-. :_
2011. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 160 centi vagyok, és csak 51 kilonál kezd az arcom is vékonyodni, azaz legutoljára.:S
2011. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A felülésnek igenis van köze a tokához.


Ha úgy végzel alsó hasizomra gyakorlatot, hogy a fejed emelve tartod, a toka is dolgozik.

2011. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6.: Nekem ettől csak a nyakam vastagodott meg...
2011. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt kérdezel meg beírsz kicsit okosodjál már kedves ember. igenis a toka is dolgozik, aki nem tornázott életében és megcsinál 5 felülést másnapra olyan izomlázas lesz a nyaka mint a fene., felfele nem tudsz nézni annyira beáll. Mellesleg nem szoktam hülyeségeket írni ha nem tudom a választ nem válaszolok mint te, simán látsizk hogy valami tizenéves vagy a tucat asd-del. LOL asd asd -.- o.O
2011. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

igen fogysz. mikor egy 20assal kevesebb voltam, teljesen már fejszerkezetem volt.

23/f

2011. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen, maximum akkor fog izomláz lenni a nyakadban ha rosszul csinálod, mivel a nyaknak a háttal együtt egyenesnek kell lennie, ha nem érted hogy mondom, nézz kicsit utána, okostojás :) Asd:_: :)
2011. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!