Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Powernutrition.hu

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

A daralt zabpehely update 1- es?

Segitsegeteket szeretnem kerni , nem tudom biztosan , hogy a zabpehely daralva 1-es kodu marad ? 1 honapja updatezem , fogytam 4 kg-ot, de mostmar nagyon kivanom az edesseget , es szeretnek zabpehelylisztbol es edesitobol kesziteni sutiket!Kerem azok valaszoljanak akik biztosan tudjak , nekem nagyon fontos!!!

2009-02-09 06:43  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Norbi rendszerben csak az ő lisztje update1, viszont annak az ára, hát... nem kevés. A zabpehelyliszt nem 1-es. Viszont készíts belőle nyugodtan sütit, délelőtt, kora délután kis mennyiséget ehetsz belőle nyugodt szívvel.
Írok neked 1-2 Update1 tippet.
Puding megfőzve édesítőszerrel.
Zabhely megfőzve tejbe, kevés pudingporral ízesítve, édesítőszerrel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2009-02-09 07:01 Privát üzenet
Megnéztem neked a zsebkönyvébe a kódot, nekem ide egyes van írva a zabkorpára, ami ugye az őrölt zabpehely.
Meg nézd csak itt van egy recept, ez is egyes. Én már próbálam, egészen finom.
[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2009-02-09 07:46 Privát üzenet
Zabkorpa és zabpehelyliszt nem ugyanaz. Zabkorpa oké 1-es.

# 3/5Időpont 2009-02-09 08:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor most 1-es kodu vagy nem ?

# 4/5Időpont 2009-02-09 10:12 Privát üzenet
A zabkorpa 1-es. A zabpehelyliszt NEM!!!
Viszont kis mennyiséget fogyaszthatsz délelőtt ilyen lisztből készült sütiből. Nem tudom az hanyas kód, de nem 1!!!

# 5/5Időpont 2009-02-09 10:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Norbi update-nem értem pl tök, amit egész nap lehte fogyasztani, de ha fözelékként van akkor csak 15óráig? Norbi updáréval csak nyers anyagokat lehet fogyasztani?
Update 1-es kenyérrecept?
Úgy is hatásos a Norbi Update, hogy ha csak az étrendemen változtatok és nem sportolok mellette?
Nemcsak update-norbi kitalációja, ugye-ugye?
Miért 1-es kód az update szerint a zabpehely? Szerintem elég magas a szénhidráttartalma.
Melyik update kódba tartoznak az alábbi ételek: fruktóz, búzakorpa, zabpehelyliszt, zabpehely?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu