Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Az otthoni...

Mit gondoltok? Az otthoni tornát reggel, vagy este érdemesebb végezni? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

3x 30 perc. Dvd-re csinálom, nem említeném a nevét.

A torna után lehet/kell enni fehérjét? (feszesíteni szeretnék magamon)

16/L


2011. febr. 5. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a bioritmusa, akkor csináld, amikor kevésbé érzed fárasztónak. Nekem mondjuk már a gondolat is rémisztő lenne, hogy ennyivel korábban felkeljek reggel. Lehet enni torna után fehérjét, miért ne lehetne?
2011. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy feszesíteni szeretnék, és egy kis izmot is építeni. Ha torna utá nem pótlom a fehérjét, akkor izomveszteség lesz?

Kérlek ne nézzetek hülyének, ha nagyon nagy hülyeséget kérdeztem.

2011. febr. 5. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mikor csinálod, a lényeg hogy előtte 3 órával ne egyél. Ilyenkor jobban ég a zsír, hiszen ilyenkor először a zsírokhoz nyúl a szervezet. Ezért mondják hogy reggel tornázz, mert ilyenkor előtte nem ettél jóval. Utána, mozgás után, (kell!)egyél fehérjét.
2011. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak köszönöm a hasznos tanácsot.
2011. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!