Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől tudnék fogyni? Nem...

Mitől tudnék fogyni? Nem szeretnék fogyókúrázni, mert kicsi vagyok, de pl napi 5* keveset enni, mozogni. Vagy vmi különlegesebbet pl a z egyik kaja fogyaszt, vagy a hodeg zuhany, vagy az urrálókötelezés.

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

hát pl este fele már nem szabad sokat és nehéz kaját enni. pl szalonnát v kenyeret, csokit, sütit, ilyesmit.

szóval vacsorára gyümölcsöt, zöldséget, salátát, joghurtot, ilyesmit. amúgy amit elmondtál, az mind igaz. a hideg zuhanyról mondjuk nem hallottam.

ja meg sok folyadék-persze nem kóla.

napi 2 liter minimum

2009. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hideg-meleg zuhasz váltakozás nem? Maúgy jó amiket leírtál,de sztem te is úgy vagy ,mint én.hogy tudod a szabályokat meg minden csak nem tudod elkezdeni..
2009. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel egyél mondjuk pirítós kenyeret, joghurtot vagy valami péksüteményt mert szükséged van az energiára, tízórai legyen pl. valami gyümölcs vagy egy szelet kenyér meg ilyesmiket, ebéd bármi lehet de ne gyors kaja, uzsonna gyümölcs, belefér akár egy szelet csoki is, vacsora meg 1 kifli kakaóval vagy csak simán kifli vagy kakaó. =) (remélem érted :$)
2009. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!