Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér, vékony vagy normál...

Kövér, vékony vagy normál testalkat vagyok?

Figyelt kérdés

A családom szerint betegesen vékony vagyok, és kezdek anorexiás lenni. Én viszont kövérnek érzem magam és még 2 kilót szeretnék fogyni. 170 cm magas és 50 kg vagyok. Kérlek ne hurrogjatok le, és normális hangnemben válaszoljatok!

köszönöm!


2011. febr. 6. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kép nélkül csak találgatni tudok, de szerintem inkább vékony vagy. Ehhez a magassághoz 50 kiló nem sok.
2011. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

igaza van a családodnak

de adsz te a mi véleményünkre ?...

2011. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

SZVSZ az 50 kg már anorexiába hajlik (mindegy a testzsír % jelen esetben, hiszen pont azt mondják, hogy az anorexiásokra jellemző az alacsony testsúly, magas testzsír %, mivel az izomzatuk kihaló félben van).

Neked a normális, egészséges testsúly kb 60 kg lenne, és ez még mindig inkább karcsú.

2011. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sovány vagy! Akkor lennél normál testalkatú, ha 170 cm-hez 58-60 kg lennél.
2011. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jobban mondva KARCSÚ lennél 170 cm-sen és 58-60 kg-san!
2011. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Eléghülye vagy ha fogyni akarsz, gondolom lány vagy.

Fúj, se csöcs se fenék áá utálom az ilyen gizdákat.

Egyél sokat.

2011. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, anorexiás tartományban vagy. és tudod, miért látod magad kövérnek? mert a koplalást követően az összes izmodtól sikeresen megszabadultál, a zsír viszont továbbra is ott van a testeden. tehát egy vékony test, de lötyög, és remeg rajta a "háj". ha talán egészségesen étkeznél, és mellette sokat mozognál, feszesebb lennél mindenhol...
2011. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Amikor 171 voltam és 66 kg , egy gramm súlyfölösleg se volt rajtam. Sportoltam és amikor abba hagytam jött rám még néhány kiló és nőttem is . Még 30 éves korom után is növök, ilyen a fajtám:)

Persze te nő vagy és nektek kisebb a fajsúlyotok általában.

Szerintem sovány vagy ,bár ismerek 53 kilós 168 magas nőt akiknek ott van mindene rendes mennyiségben ahogy kell és nagyon aranyos, ha jól emlékszem el is vettem feleségül:)

Talán a feneke lehetne picivel nagyobb , de nem sokkal mert akkor már sokk lenne.

Fogynod semmi esetre sem kell.

2011. febr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
halgass a családodra.
2011. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
nem vagy vékony, de kövér sem. pont ez az ideális 170 cm-nél.
2011. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!