Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? A többi lejebb

Hogyan fogyjak le? A többi lejebb

Figyelt kérdés

33 éves vagyok és nő . nagyon le szeretnék fogyni de nemtudom hogyan !!! most éppen szobabiciklizek és nem eszem sokat csak puffasztott rízst és más fogyókúrás ennivalót, meg zöld teát iszok,de sehogy sem tudok lefogyni :(

kérlek segítsetek!adjatok tanácsokat hogy mit egyek igyak sportoljak!!!

előre is köszi :)


2011. febr. 6. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A szobabiciklizés nekem bevált 1óra heti 4-5x,normál és gyors tempót váltva fél percenként.

A puffasztott rizstől nem lehet fogyni. Én mindent megeszem csak mindenből kevesebbet, kisebb adagokat,mint azelőtt a köret főleg zöldségkeverék. Úgy nem lehet fogyni, hogy bizonyos ételeket nem eszel meg és amikor lefogysz utána újra ugyanazokat a kajákat fogyasztod. Mindent lehet enni de mértékkel, meg fog látszani az eredmény.

Annyit változtattam hogy nem iszom cukros löttyöket, így fogytam 4 hét alatt 3 kilót.

Sok sikert!


23/n

2011. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg azért nem tudsz fogyni, mert a szervezeted éhezik, és ragaszkodik minden gramm zsírhoz. ha már te is éhes vagy, az végleg rossz. ez lenne a megfelelő táplálkozás:


reggeli: a legfontosabb étkezés, energiát biztosít a napra. jó minőségű szénhidrátok mehetnek (pl. teljes kiőrlésű kenyérből szendvics, zabpehely)

ebéd: főtt kaja, bármi, amit ettél, abból fél adag. ha sovány hús, vagy zöldség, akkor abból egy egész adag

vacsi: kevés szénhidrát, sok fehérje: tojás, túró, sovány hús, csirkemell felvágott, sovány tejtermékek (natúr joghurt, kefir, mozzarella, fetasajt).

köztes étkezések: gyümölcs, korpovit keksz, pufirizs...


a nap bármely étkezéséhez zöldség minden mennyiségben (kukorica nem ajánlott, a többi mehet). napi min. 2 liter víz vagy cukrozatlan tea.


heti 3-4 aerob mozgás legalább 40 percig (kocogás, futás, aerobic, bicikli, úszás, tánc). fáradj ki, de ne lihegj. Norbi dvd-k is jók.

2011. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

biztos kipróbálom:)

2011. febr. 6. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan csinálom mit ahogy az utolsó válaszadó leirta, én igy 6 nap alatt 2 kg-ot fogytam, igaz h0ogy 120 kg-bol.

És eggyáltalán nem éhezem, csak azt nehét néha betartani hogy ne nassoljak, és este 8 kor ne tömjem tele magam.

2011. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. febr. 7. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!