Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom megszüntetni, veled...

Nem tudom megszüntetni, veled volt hasoonló?

Figyelt kérdés

Nem fogyókúrázom, mert elértem a majdnem álomsúlyt. Mindössze két kiló feleslegem van, gondoltam normál életmódra váltok, napi három fő étkezés aztán jól van. Édességet kiiktatom továbbra is stb. Egyszerűen viszont minden reggelt normálisan kezdek, utána nem megy. Összeeszek mindent, mintha az adott kajából soha többé nem ehetnék. Nem is falásrohamaim vannak, hanem állandóan enni akarok, akkor is ha meg vagyok telve. Nem tudok leszokni a kajáról a normál mennyiségre! Régen nem foglalkoztatott ez az egész kajálás, volt hogy alig ettem egy nap, mert nem voltam éhes. Most mindig azt várom hogy úúúú együnk már, vagy elalvás előtt már azt tervezem, hogy hú de jó lesz holnap, mert ehetek. Miközben nem is vagyok éhes.


Ezt hogy a fenébe szüntessem meg?

17L


2011. febr. 7. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem ebből az jön le, hogy teljesen üres az életed és csak a kaja tesz boldoggá. ez nagyon komoly baj. keress hobbit , barátokat, foglald el magad. pl ha én olvasok vagy festek eszembe sem jut hogy most már kéne enni valamit mert annyira leköt a dolog..

nálam is akkor van úgy hogy többet eszek ha épp unatkozom.

2011. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!