Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 kilót hány nap alatt lehet...

3 kilót hány nap alatt lehet lefogyni?

Figyelt kérdés
Én 14 éves vagyok és 55-56 kiló tudom h nem sok és nem is vagyok elégedetlen, de vannak problémás területek a fenekm és a combom...ha kilók jönnek rám azok midnig a fenekemre vagy a combomra jönnek..minden este szoktam tornázni 20-30 percet..és naponta elég sokat sétálok xD ezt az egészet másfél hete kezdtem el..HOGYAN LEHETEK EGYBEN EGÉSZSÉGES EGY KICSIT IZMOS ÉS SZÉP ALAKÚ?..kérek tippeket
2009. febr. 10. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A torna már egy jó pont a szép és izmos alakért. Csak kitartás csináld tovább. Inkább minden másnap kellene legalább 50 percet tornázni, változatosan, hogy minden testrészed megmozgasd. Nagyon jók a Rubint Réka DVD-k. Szépen formálják az alakot. Milyen magas vagy?
2009. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
166-1667 ezért is mondom h semmi baj az alakommal csak a problémás testrészekkel.:( egyébként már nagyon sokan mondták rubint rékát:)kipróbálom..:Dés köszi
2009. febr. 10. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A súlyod teljesen ideális. Csak azt nem értettem, hogy miért az a kérdés, hogy 3 kilót hány nap alatt lehet lefogyni.

Próbáld ki mindenképp, szerezz be több DVD-t tőle és úgy változatos lesz az edzés. Minden tesrészre nagyon jó gyakorlatok vannak. Fő a fokozatosság, mert eleinte kemény izomlázat csinál, és tényleg inkább minden másnap tornázz 40-50 percet. Hatásosabb lesz. Én is így csinálom évek óta, tapasztalat.

2009. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mind kettőtöknek megfogadom a tanácsokat:)köszi szépen:D
2009. febr. 10. 18:52
 5/5 A kérdező kommentje:
már egyébként én sem értem azt a kérdésemet xD de am nem napot akartam írni hanem hónapot:)ha erre gondolsz..:)
2009. febr. 11. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!