Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ledobni 25-30...

Hogyan tudnék ledobni 25-30 kilót? 2 év van a 2 lányom között, a terhesség és aszoptatás alatt hiztam meg, a kicsi még most is szopizik! Hogyan tudnék lefogyni, úgy hogy szoptatni is tudjak, és ne apadjon el a tejem se?

Figyelt kérdés

A felszedett kiloktól már minden fáj, és rosszul vagyok!

Sajnos a két kicsi mellett még dolgoznom is kell, és a mozgásra nincs minden nap lehetőségem!


2011. szept. 22. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szoptatas alatt a seta eleg, az intenziv mozgast felejtsd el. Ha majd abbahagyod, akkor johet az is. Most: sok zoldseg, gyumolcs pedig delelott, sok husi. Gondolom a gyereknek is gyartod a zoldseg- es gyumolcspureket, stb. Te is ilyeneket egyel, csak nem leturmixolod parolas utan, hanem magadnak fiszerezed, melle a husit sutozacsiban kicsit meg megsutod. Az enyem 8 honapos, ugyanabbol az alapanyagbOl fozok, csak neki nem fuszeresen. Ma pl. Spenot volt csirkemellel. Mindannyian ezt ettuk, csak maskepp. Holnap rakott karfiol lesz: csirkemellet daraltattam le, mert azt mar o is eszi, ill karfiol, keves rizs. Mivel tejfolt meg nem eszik, igy kefirrel ontom le - az nem is hizlal. Szoval sztem Neked most az egeszseges etkezes eleg lesz, mar ettol be fog indulni a fogyas.

En -7 kgnal tartok 2 honap alatt, bar sportolok is mellette rendszeresen, mert mar nem szoptAtok. Sok sikert!

2011. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Remélem a gyerekek az elsők, így míg szoptatsz ne fogyózz, mert a tejcsi bánja!Akinek nem tetszik benyal... , ne törődj csak magatokkal.Szoptatni nem tudsz örökké, bőven ráérsz akkor.
2011. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mint írtad sok zöldséget,és gyümit eszünk de úgy nézki ez nem elég! Azért köszi a jó tanácsot, és a bátorítást mindkettőtöknek.
2011. szept. 22. 17:51
 4/9 anonim ***** válasza:
szálkásító étrend. ha utána olvasol, 1-2 óra alatt mindent tudni fogsz. ha nem akkor továbbra is itt a topic..
2011. szept. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szalkasito etrend szoptatas alatt? Azt azert ne, pls!
2011. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert a szín hússal, általánosan megfelelő zsír, fehérje bevitel mellett, 200-500kcal deficit miatt .. egyszerűen nem tudok ilyen korán elég nagy baromságot kérdezni, hogy mi fog történni.
2011. szept. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert hogy a testzsírja lassú mértékben elkezd csökkenni, az biztos. de ez lenne a célja, mert most látom csak véletlen, hogy a felszedett kilóktól már mindene fáj, és rosszul van.
2011. szept. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerinted ez segít? Honnan vetted ezt?
2011. szept. 23. 17:29
 9/9 anonim ***** válasza:
a termodinamika alaptételeiből, az emberi test biokémiájából, és abból ahogyan enned kellene, onnan "szedtem".
2011. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!